Březen 2011

Diskuze 0.1 - Dominika Myslivcová

8. března 2011 v 17:34 | VeRiSeK |  Diskuze
Téma: DOMINIKA MYSLIVCOVÁ

Jaký máte názor na tuto "českou Barbie" ?
Líbí se vám růžová ?
Je to jen další prázdná hlavička bez mozku, nebo má před sebou slibnou budoucnost ??
Co si myslíte o lidech, kteří jí pomlouvají a naopak o těch, kteří v ní vidí svůj vzor ??

Tak, otázek je dost tak do toho.Těším se na vaše názory .

Diskuze

8. března 2011 v 17:16 | VeRiSeK |  Diskuze
Rozhodla jsem se vytvořit rubriku, ve které mě bude zajímat váš názor na určité věci, lidi atd. Někdy je zajímavé zjistit, jak se na určitou problematiku nebo jakoukoliv jinou věc člocěk dívá. Někdo má na nose růžové brýle, jiní zase vidí svět tak jak je. Budu moc ráda, když se zapojíte. Jednou za čas sem dám nějaké téma, na které se bude moci diskutovat. Nejlepší názory a komentáře tady pak zveřejním . Už teď se těším na vaše názory. První téma již brzy!!


Masopustní průvod

8. března 2011 v 14:55 | VeRiSeK |  Deník
Zdravím vás,
dnešek byl super. Už jen proto, že jsem byla ve škole 3 hodiny, nějaké hodiny nám odpadly a navíc jsme všichni končili dřív, jelikož je masopust. Domluvila jsem se se svými spolužačkami a kamarádkami, že půjdeme společně za JéZéĎáky . Monterky jsme každá měla, stačilo na sebe navlíct starou pracovní košili po tatínkovi, udělat si dva copy nebo culíky a mohlo se jít. Pro zpestření jsme na sebe navěsili ještě několik cedulek s hláškami z filmu Slunce, seno... Byli jsme prostě originální a navíc jsme reprezentovali naši skolu . Součástí průvodu po městě byli i jezdci na koních. Bylo skutečně o zábavu postaráno. Venku je krásně, sluníčko svítí a můžu být jen a jen ráda, že už jsem na intru protože bych ještě teď seděla ve škole. Tak se mějte, užijte si sluníčko a zase někdy .
Verča

Můj nový design

6. března 2011 v 22:31 | VeRiSeK |  Deník
Jelikož jsem se po dlouhé době na blog opět vrátila, rozhodla jsem se mu dát i nový kabátek. Né že by se mi ten předchozí design s mým čtyřnohým miláčkem Karinem nelíbil, ale jak se říká, změna je život . A proč právě tento design? Nechala jsem se inspirovat seriálem Upíří deníky (The Vampire diaries) . Momentálně je pro mě ten seriál něco jako droga. Jakmile jsem shlédla jeden díl, nemohla jsem přestat . Uvidíme, jak dlouho se tu nový design ohřeje, než vymyslím nějaký další.

A nakonec ještě jedna malá anketa

Neděle jako každá jiná...

6. března 2011 v 14:19 | VeRiSeK |  Deník
Je neděle. Už zase . No a co to pro mě znamená? Jen stres, blbou náladu, balení se na intr, dumání nad tím jestli jsem něco nezapomněla a jestli mám skutečně všechno. Venku je oblačno, sem tam vysvitne sluníčko, ale po chvilce se zase schová . Místo toho, abych se šla s přítelem projít po okolí a udělat si hezkou procházku tak trčím doma a píšu tenhle článek. Jak já ty neděle nemám ráda ! No ale co, když venku bylo škaredě, aspoň jsem si uklidila v pokoji a tak teď můžu odjet na intr s dobrým pocitem . Už se mi to krátí. Dobalím poslední drobnosti a "hurá" na intr. Ještě předtím bych se ale chtěla dostat do C&A a koupit si nějaké džíny a udělat si radost . Tak se tu zatím mějte, vy, co jedete na intr tak dobře dojeďte stejně jako já a brzy ADIOS AMIGOS !!
Verča