Duben 2011

Chci svůj "život" zpět!

30. dubna 2011 v 20:00 | Veunkaaa* |  Deník
Ahoj zlatíčka!

To, že nemám v pořádku noťas a spoustu věcí není na svém místě mi pěkně leze na mozek. Nedá se říct, že bych na počítači byla nějak závislá, to skutečně ne, jen mi tu chybí věci které jsem tu měla než jsem počítač zálohovala k J. a přeinstalovala celý systém, který ještě k tomu není kompletní (snad dnes večer se konečně dočkám) takže si připadám jak u někoho cizího na pc. Schází mi tu veškeré potřebné instalace, programy, jak grafické tak i k různým aplikacím, písma, nástroje jako jsou brushe nebo textury pro tvoření designů atd. Prostě mě to štve. Už jen proto že jsem se pár dnů nevěnovala blogu a to jsem měla tak skvělé nápady čím blog obohatit apod. Navíc máme doma už zase zprovozněnou wifi což je další důvod k tomu, proč mě štve, že mám notebook v rekonstrukci. Můžu jen doufat že problémy, které mi počítač dělal před tím než jsem se pustila do přeinstalování, budou pryč a vše pude jak po drátkách. Přeji krásný zbytek dne.Veunkaaa*

Klec pro zakrslého králíčka - NABÍZÍM

29. dubna 2011 v 17:30 | Veunkaaa*
Je to takový paradox. Ještě králíčka doma ani nemám a už prodávám klec. Je to proto, že máme malý byt, v něm hodně věcí a pro králíčka by tu už nebylo místo, takže necháváme dělat králíkárnu, která bude na zahradě a v ní má Ashley. Určitě chápete, že se klece teď tedy potřebuju nějak zbavit. Dala jsem ji na několik stránek s inzeráty ale řekla jsem si, že bych to mohla zkusit i tady. Takže:

NABÍZÍM ÚPLNĚ NOVOU KLEC PRO ZAKRSLÉHO KRÁLÍČKA O ROZMĚRECH 80x40x40.
POŘIZOVACÍ CENA 1200,- NYNÍ 750,- !!
případní zájemci pište na email: veris224@seznam.cz

Tak snad už...

29. dubna 2011 v 16:06 | Veunkaaa* |  Deník
Ahoj všichni,
asi po 4 denní pauze co jsem se blogu nevěnovala az několika důvodů jsem tady. Wifi nám doma už jede parádně ale pořád mám v rozkladovém stavu noťas ale doufejme, že dnes veřer už vše pude jako po drátkách. Za tu dobu se mi v hlavě vytvořilo několik nápadů pro články tak když se zadaří, dnes večer by se tu už něco objevilo. Jinak jsem před chvílí dorazila z intru domů a dovezla jsem si klec pro Ashley tak ji dnes už asi budu mít doma. Ještě uvidíme. Zatím se mějte paa, Veunkaaa*.

Odříznutá úplně od všeho

26. dubna 2011 v 12:31 | Veunkaaa*
Zdravím vás. Jelikož se mi přeinstaloval celý počítač, je celý v rozkladu a ještě mi tu spousta věcí chybí nainstalovat tak mi všechno blbne. Z toho důvodu se teď nedostanu na blog. Snad už to v pátek bude OK. Takže zatím pa, Veunkaaa*

The Vampire Diaries 02x19 - Klaus - DOWNLOAD

23. dubna 2011 v 19:55 | Veunkaaa* |  The Vampire Diaries
Stáhni si další díl upířích deníků s českými titulky.
The Vampire Diaries 02x18 - DOWNLOAD

23. dubna 2011 v 19:54 | Veunkaaa* |  The Vampire Diaries
Další díl ke stažení + české titulky.To je nemilé, Emile...

23. dubna 2011 v 19:12 | Veunkaaa* |  Deník
Ať chci nebo ne, na pár dní tu teď asi nebudu. Nedá se říct, že by mi to rvalo srdce. Na blogu závislá nejsem ale články píšu moc ráda. Každopádně proč musím udělat toto omezení? No, mám k tomu víc důvodů:

1. Doma nám jaksi exla wifi takže se čeká na pana opraváře, než nám ji zprovozní. Momentálně sem píšu od přítele.
2. Sluníčko. Venku je krásně a já bych nerada proseděla celý den u pc nebo doma u televize.
3. Autoškola. Ano ano, i ze mě bude velká řidička takže každý večer sedím u testů a zkouším si co vím a co ne.
4. Škola. V poslední době pokud není zrovna volno nám ve škole cpou jednu písemku za druhou tak se musím učit.
5. Ashley - králík. Je to ještě miminko, doma ji zatím nemám ale pořád někde lítám a scháním pro ní potřebné věci.

Dneska se blogu ještě věnovat budu, protože spím u J. tak mám přístup k internetu. Doupravím pár článků, přednastavím nové nebo zkusim vytvořit nějaký hezký design pokud mě něco napadne. Tak se zatím mějte krásně. Pa, Veunkaaa*

Diskuze 0.4 - Zakrslý králík

23. dubna 2011 v 11:31 | Veunkaaa* |  Diskuze
Je tu další diskuze na téma: Zakrslý králík. Nikdy by mě nenapadlo toto téma dát do diskuze, ale potom, co jsem včera projížděla jedny stránky kde radí v chovu zakrslých králíčků jsem se nad tím musela pozastavit a prostře potřebuji znát váš názor. Projížděla jsem "králičí jídelníček" a zarazila mě jedna věc. V článku měli velký červený nadpis CO NIKDY KRÁLÍČKOVI NEDÁVAT a když jsem sjela o pár řádků níž, bylo tam uvedeno, že králíkovi nesmíme za žádnou cenu dít sušený chleba nebo rohlík. Tohle mě celkem dostalo. Já měla už několik zakrslíků a teď mám další nové miminko (možná budou dokonce 2 podle toho, jak velká bude klec, kterou jsem si objednala) a tvrdý chleba nebo rohlík měli skoro vždy k dispozici. Krmila jsem je senem, nějakou směsí pro králíky kde byly obsažené nějaké granulky i sušené ovoce atd. a k tomu vždy kousek čerstvé zeleniny, ovoce, tvrdého chleba nebo rohlíku a bez problémů. Autoři článku upozorňují na všemožné nemoci končící smrtí po požití chleba nebo rohlíku ale v tom případě bych králíka musela krmit jen nějakými předraženými granulemi, co doporučují. Ach ta reklama! Proto mě zajímá váš názor, co si o tom myslíte, jestli sami máte zakrslého králíčka a čím ho krmíte, jaké s ním máte zkušenosti atd. Budu se těšit na vaše komentáře a názory.


Chytni příležitost za pačesy

22. dubna 2011 v 8:54 | Veunkaaa* |  Deník
Ahoj všichni!
Jak jsi někteří z vás mohli všimnout, blog tak trochu "vázne". Není to tím, že bych se na něj vykašlala úplně nebo blog měl nějakou pauzu, to vážně ne. Jen chci využít toho krásného počasí co je venku. Každý den tu teď máme nebe bez mráčků a celý den svítí sluníčko. Taky chodím se svým mazlíkem Ashley ven atd. Abyste to pochopili, prostě nehodlám sedět doma na zadku u notebooku když je venku tak hezky. I vy byste měli vzít někoho k sobě a jít se někam projít. Takové počasí je na procházku jak dělané. Tak se mějte! Jak budu mít čas, budu doma a budu mít nějaký nápad tak sem určitě zase něco přidám. Paaa, Veunka

Můj nový miláček

20. dubna 2011 v 10:50 | Veunkaaa* |  Deník
Mám králíčka. Je to zakrslý beránek a je to samička (teda prý nejspíš). Říkala jsem si, že když budu mít kluka, bude to Dexter . No a pro holku mě řádnou dobu nenapadalo nic, tak jsem se rozhodla, že to bude ASHLEY. Moje mimi je ještě u maminky, protože je mu jen 14 dnů ale i přes to za ní chodím. Zařizuju jí doma bydlení, klec už mám objednanou, takže jsem happy.

Za 5 minut dvanáct

19. dubna 2011 v 23:57 | Veunkaaa* |  Deník
Tak jo. Za dnešek píšu poslední článek. Na můj vkus jsem toho dnes stihla víc než jsem chtěla, za což jsem moc ráda. Ovšem na další dny jsem si toho naplánovala až až tak doufejme, že se mi bude dařit tak jak dnes. Jinak co že se dělo tak zajímavého? Šla jsem si vyhlédnout svého budoucího miláčka (zakrslého králíčka). Takže toho už mám zamluveného, teď jen počkat než přestane pít od maminky a bude se stěhovat ke mě. Další věc byla ta, že jsem na blog přidala 2 články do rubriky KRÁSA & ZDRAVÍ, za což jsem taky moc ráda. Nemyslela jsem si, že s chystáním článků na tyto témata je taková práce, ale je. Než všechno nafotíte, uděláte postupy, fotky upravíte na požadovanou velikost atd. Jinak jsem nemocná. Rýmu mám jak tráp tak do sebe za celý den liju horké čaje, v bytě chodím v tlustých ponožkách, teplácích, vytahaném tričku a stahuju film za filmem protože tou nudou už nwm co mám dělat. Každopádně zítra (no dá se říct že už za chvíli) se můžete těšit na další články. Mějte se a dobrou noc! Veunkaaa*

Nail design 0.1

19. dubna 2011 v 19:27 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Připrava jsem si pro vás další článek. Tentokrát se bude týkat zdobení nehtů. Jako "modelka" mi posloužila moje sestra která byla tak ochotná poskytnout mi svoje ruce.

Budeme potřebovat:
Odlakovač, odličovací tamponky, pilník, 2 laky jakékoliv barvy (aby k sobě aspoň trošku ladily nebo se navzájem nepřekrývaly) a průhledný lak.

Krok 1
Nejdříve odstraníme z nehtů předešlou vrstvu laku. Pokud nehty nalakované nemáme, přesto je alespoň trošku přejedeme odlakovačem. Jakmile máme odlakováno, vezmeme si pilník a nehty zapilujeme do požadovaného tvaru.Krok 2
Vezmeme si jeden lak, který bude sloužit jako podkladový. Já jsem zvolila růžový. Podle toho jak chceme mít barvu sytou naneseme počet vrstev.


Krok 3
Vezmeme si druhý lak (já zvolila černý) a jdeme zdobit. Zdobení je jednoduché, protože na nehty budeme dělat pouze tečky, čímž chceme dosáhnout stejného efektu jako je na hrací kostce (jednodušší už to být nemůže).


Krok 4
Jakmile máme puntíky zaschlé, vezmeme si bezbarvý lak a nehty jím přetřeme. Tím nehtům dodáme pěkný lesk a vzhled.


Nehty před a po.

Pokud budeš chtít článek zkopírovat, uvěď zdroj www.horseforevertogether.blog.cz

Jak mít rovné vlasy?

19. dubna 2011 v 14:19 | Angel-ina* |  Vlasy
V dnešní době je žehlení vlasů u některých téměř na denním pořádku. Na žehličkách si můžete nastavit jakoukoliv teplotu, kterou si pak žehlíte vaši hřívu. Tímto však dostávají vlasy velice zabrat a proto je potřeba vlasy chránit. Dnes najdete na trhu celou škálu přípravků, které slouží právě pro narovnání vlasů či k jejich ochraně. Já si vlasy žehlím jen příležitostně, ale nedávno jsem se rozhodla si pořídit nějaký přípravek určený k žehlení. Oslovil mě tento sprej, který vyrábí firma BALEA. Dostupný je hlavně v drogerii DM, je určený pro narovnání vlasů a chrání před náporem tepla ať už z žehlení, kulmování nebo fénování. Vlasy ochrání i před žárem 200°C.

Co vás u tohoto spreje může potěšit je to, že krásně voní a jeho cena je úžasná. Seženete ho za pouhých 55,-.
Jak se sprejem postupovat?
Vlasy si hezky rozčešte a poté na ně rovnoměrně nastříkejte sprej. Vlasy oddělte na 2 části. Nejlépe to půjde tupírovacím hřebenem. Horní část připevněte k hlavě gumičkou, nějakou sponou ale nejlepší bude skřipec. Mělo by to vypadat asi takto:
Horní část máme připevněnou a můžeme začít žehlit tu spodní. Vlasy žehlíme po menších pramínkách, aby vlasy byly opravdu rovné. Takto postupujeme po celé hlavě a postupně přidáváme nevyžehlené vlasy s horní části.

Moje vlasy před a po vyžehlení
Musím uznat, že s přípravkem jsem velmi spokojená. Vlasy jsou po něm i po vyžehlení krásně jemné a hebké. Proto vám ho můžu naprosto doporučit. Snad vám tento článek alespoň něco málo dal. Vždycky když jsem si žehlila vlasy tak se mi za nedlouho zase zvlnily nebo nebyly tak rovné, jak bych si přála. S přípravkem na žehlení se mi však mé přání splnilo.
Pokud by si chtěl/a článek zkopírovat, nezapomeň uvést zdroj - www.horseforevertogether.blog.cz . Článek mi dal celkem práci.

Další blend s Miley Cyrus

19. dubna 2011 v 13:35 | Veunkaaa* |  Moje grafika
Včera večer jsem nějak nemohla spát. Projížděla jsem internet, photoshooty celebrit no a najednou jsem uviděla několik fotek Miley Cyrus. Hned se mi v hlavě zrodil skvělý návrh na jeden blend, do kterého jsem se hned poté pustila. Snad se vám bude líbit . Říkala jsem si že největší problém bude asi s ořezáváním Miley, ale šlo to docela dobře.

(pro zvětšení klikni na obrázek)

Plány na dnešek

19. dubna 2011 v 11:18 | Veunkaaa* |  Deník
Zdravím vás,
jak se máte? Už od rána se mi hlavou honí plno nápadů na různé články, takže jak si dneska najdu čas, hned se do toho
pustím. Včera večer jsem dokončila jeden rozdělena blend s Miley Cyrus, tak ho také zveřejním. Snad se bude líbit. Od rána jsem se ještě nezastavila. Uklízím, vařím, léčím se jak jen to jde. V mém pokoji to vypadá jak v té reklamě, kde ten chlap potřebuje spoustu kapesníčků . Každopádně to se mnou zas tak hrozný není a odpoledne jdu se svým budoucím králíčkem do parku. Udělám pár foteček, tak bych je sem potom dala. Chystám i článek s návrhem na jméno, tak budu vděčná za každý váš komentář. Jinak chystám článek do rubriky KRÁSA & ZDRAVÍ na téma Jak mít rovné vlasy. Takže se můžete na co těšit. Mějte se hezky, pa Veunkaaa*.

Tak jsem zase tady

18. dubna 2011 v 20:59 | Veunkaaa* |  Deník
Ahoj všichni. Kdo byl přes víkend na mém blogu tak tu nic nenašel jelikož jsem byla se svým přátelem J. a pár přáteli ve Vídni na Evropské rally společnosti Forever. Zážitků mám na celý život. Sešlo se 48 národů, v hale, kde rally probíhala bylo 12 000 lidí, dalěích 250 000 sledovalo přímý přenos na internetu, prostě paráda. Nemůžu si stěžovat absolutně na nic. Po víkendu ve Vídni jsem opět doma. Na ty 3 dny se mi nevyplatí jet do školy, takže zůstávám doma. Aspoň tu mamce pomůžu. Dnes už mám za sebou úklid mého pokoje a uvidíme, co mě bude ještě čekat. Teď každopádně potřebuju chvilku, abych se dala nějak dohromady. Z Vídně jsem se vrátila s bolestí v krku a s neuvěřitelnou rýmou. Blbá klimatizace. Chtěla bych sem přidat zase pár svých výtvorů tak uvidíme, jestli budu mít nějakou fantazii a něco vytvořím. Mějte se hezky, pa Veunkaaa*

Na víkend pryč

14. dubna 2011 v 21:19 | Veunkaaa* |  Deník
Zdravím vás.
Chtěla jsem vám jen říct, že tu pře celý víkend nebudu. V pátek v 7 ráno odjíždím se svým přítelem J. na víkend do Vídně na Evropskou rally. Těším se a jsem na to zvědavá. Foťák beru tak sem pak dám nějaký fotky. Mějte se tu a užívejte víkendu. Paa, Veunkaaa*


The Vampire diaries - animace - Elena, Jeremy & Damon

14. dubna 2011 v 15:39 | Veunkaaa* |  The Vampire Diaries
Mě se prostě líbí .


Blendy s Paris Hilton

14. dubna 2011 v 6:38 | Veunkaaa* |  Moje grafika
Tak tu mám zase nějaký můj "výtvor". Není to nic extra, ale ono se někdy říká ,,V jednoduchosti je krása". No takže tak . Každopádně se nějak nemůžu rozhodnout který se mi líbí víc, ale asi ten s tím béžovým brushem. Je to takové jemné. Však posuďte sami .

Chčije a chčije

13. dubna 2011 v 17:41 | Veunkaaa* |  Deník


Dnešek je na ránu. Nejen že jsem byla ve škole skoro z každého předmětu zkoušená (a to jsme měli jen 5 hodin) ale hlavně celý den prší. Dokonce tu i sněžilo dopoledne. A to už je "prý" jaro. No já tedy nevím. Nějak nemám náladu, do ničeho se mi nechce a za všechno může to počasí. Fuj. Byla jsem na školním statku s kamarádkou T. co mě fotí a měli jsme v plánu, udělat nějaké hezké fotky mé kamarádce a zároveň spolužačce D. s koníkem, kterého jezdí. Kvůli dešti jsme nenafotili absolutně nic, ale zato jsme se pomazlili s hříbátky. Achjo, chce se mi spát. Navíc se mám učit na nejdůležitější písemku co mě kdy čekala. Je to z toho jazyka, kdo ji nenapíše líp jak na 3, neprošel do dalšího ročníku. Při čemž si myslím že se učitelka nemůže dívat jen na jednu známku když tam mám jedničky a dvojky. No uvidíme. Jinak už jsem se konečně dočkala. Zítra jedu po škole domů. No po škole, 4 hodiny praxe na školním statku, oběd + hodina němčiny a pak honem pryč. Těším se. Ani nevíte jak moc. Čeká mě skvělý víkend s tím mým nejmilejším J.. Jdu naházet věci do cestovky a valím na to učení. Dnes by se tu měly objevit nějaké přednastavené články. Tak se mějte, Veunkaaa*