Červen 2011

Elastické čelenky

27. června 2011 v 14:19 | Angel-ina* |  Móda
Ahoj zlatíčka,
už delší dobu mě zlobí podrůstky, které mi rostou. Jsou ještě malé, takže když si chci udělat culík tak mi odstavají od hlavy a nevypadá to moc hezky. Dnes jsem šla s kamarádkou a zároveň spolužačkou T. do drogerie, kde jsem objevila tyto elastické, no, možná spíše gumové čelenky. Měli jich strašně moc a za skvělou cenu (10,-). Vybrala jsem si zatím jen 3 neutrální barvy, ale mám v plánu se tam zítra stavit i pro něco pestřejšího.

Podle mě jsou tyto čelenky dobré. Hodí se ke všemu, ať už si uděláš culík nebo když vlasy necháš rozpuštěné a načešeš je dozadu. Když mám čerstvě umyté vlasy a dám si nějakou takovou čelenku, většinou mi z vlasů sjíždí ale dole ji většinou přichytím pérkem a je po problému.

Máte s těmito čelenkami nějaké zkušennosti? Používáte je nebo dáváte přednost raději čelenkám s kamínky, mašličkami atd.? Já si tyto čelenky oblíbila už jen kvůli tomu, že z nich nebolí hlava :)

Hledáš pleťovou masku?

26. června 2011 v 15:59 | Angel-ina* |  Rady a typyHledáš pro sebe nějakou pleťovou masku, která by ti vyhovovala, a zbavila tě třeba i akné? Zkus sáhnout po zubní pastě.
Vím, možná to zní trošku divně patlat si na sebe něco, co každé ráno a večer dávám na zubní kartáček, ale něco na tom skutečně bude.

Tuhle bílou táhnoucí se věc v tubě najdeš v koupelně každé domácnosti (divila bych se, kdyby ne). Na trhu můžeš najít několik druhů past ať už s bělícím účinkem nebo proti paradontóze. Nám však postačí ta nejobyčejnější, co máme doma.

Tuhle tu "pleťovou masku" jsem už několikrát viděla na svojí spolužačce, co je s námi na intru. Nikdy mě však nenapadlo, že by to mohla být právě pasta. Myslela jsem si pokaždé, že je to nějaký krém. Když mi řekla, co to vlastně je, celkem mě to zaujalo a rozhodla jsem se to tedy také vyzkoušet.

Jak s pastou postupovat?
Aplikace je jednoduchá. Před nanášením "masky" bychom měly být odlíčené a pleť zlehka navlhčíme vodou. Poté si vezmeme pastu a malé množství vytlačíme z tuby na konečky prstů. Pokud nechceme pasty vypotřebovat moc, můžeme ji trošku naředit vodou, poté nám totiž vznikne taková kašička. Nyní pastu rozetřeme rovnoměrně po obličeji. Měly bychom se vyhnout okolí očí. Pasta by jim neudělala dobře. Když máme pastu nanesenou. Necháme ji tak 5 minut působit.

Když jsem si tuto masku dělala, šlo to celkem dobře. Pasta byla rozetřená hned. Moje pocity při odpočítávání 5 minut? No, ze začátku pasta trošku pálila, potom to ale sláblo a já jen cítila tu vůni mentolu. Když jsem pastu smyla, byla jsem příjemně překvapení. Moje pleť byla hebká a dokonce i bez pórů. Po této zkušenosti jsem se tedy rozhodla se s vámi o tento typ podělit. Snad i vy budete mít s touto "pleťovou maskou" dobré zkušenosti.

Za poslední dny...

25. června 2011 v 22:48 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,

tak jak se vám daří? Musím vám říct, že mě naprosto SKVĚLE! Celý týden jsem jezdila do K. na koníky. Bylo to úžasné. Pomohla jsem s čím bylo potřeba, zajezdila jsem si, pokecala jsem s klukama z autoopravny a bylo mi fajn. Strašně rychle to ale uteklo, což mě moc mrzí. Dnes odjíždím na 3 dny do H. na intr, sbalit si věci co tam mám, odevzdat učebnice a vzít si vysvědčení. A pak už nechci celé 2 měsíce o škole ani slyšet! Ještě jsem si s kamarádkou T. domlouvala focení, takže kdyby to vyšlo, měla bych další várku foteček, tentokrát ve stylu "retro". Takže se těším. Konečně jsem si našla chvilku taky na blog. Tím nemyslím napsat jen další článek do deníku, ale i do jiné rubriky, konkrétněji do mých oblíbených "rad a typů". Budu se snažit i dál něco vymyslet protože nechci aby blog nějakým způsobem zaostával ale na druhou stranu si chci naplno užít prázdnin, tak snad se mi podaří skloubit to nějakým způsobem dohromady. Mějte se krásně!

Diskuze 0.7 - Prázdniny

22. června 2011 v 14:59 | Angel-ina* |  Diskuze
Ano, prázdniny. Blíží se pomalu, ale jistě. Někteří z nás už je mají, jiným teprve nastanou. Těšíte se na ně taky tak, jako já? Toto téma jsem vybrala z jednoho prostého důvodu a tím je nedostatek času. Nikdo z nás by určitě v takových krásných slunečných dnech nechtěl strávit celý den seděním u počítače. No nemám pravdu? S tím časem je to tak alespoň u mě. Prázdniny už sice mám, ale dělám si individuální praxi do školy u koní a prostě i kdyby ne tak chci nějakým způsobem využít toho počasí. I když se tu moc článků asi neukáže, budu ráda, pokud se zapojíte do diskuze. Odměny vás neminou ;).

Nestíhám

20. června 2011 v 18:37 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
ani nevíte jak moc mě to mrzí, ale já prostě nestíhám. Sice mám od 10.6 prázdniny, ale člověk je pořád v zápřahu. Pořád jsem u babičky tak se tu snažím s něčím pomoct, odpoledne na koně, člověk se vrací až večer, je uplně K.O. a je rád, že se ze sprchy přesune do postele. Jinak abych tak nějak shrnula co se dělo za poslední dny. V pátek jsem byla s mámou na té jedné předpouťové akci, ostatně článek o tom, jaké to bylo tu je. V sobotu jsem se z toho všeho dávala tak nějak dokupy :D, usla jsem snad už v půl 9. Nj, alkohol dělá divy :D No a jinak v neděli u nás byla pouť. Byla u nás babička, pomohli jsme mámě připravit řízky, věnečky, nějaké řezy atd. Občerstvili jsme muzikanty, šli jsme se podívat na kolotoče a na stárky, jak zavádí no a pak nám extra přijela kapela zahrát před bytovku, protože můj dědeček v ní hraje na bubny a dělá kapele zvukaře :) Takže lidi nechápali xD. Jinak jsem na neděli zvolila styl "retro". Na celý den se ze mě stala slečna z 60. let :)

Chipmunk feat. Chris Brown - Champion

19. června 2011 v 13:19 | Angel-ina* |  Music
Jedna, na které momentálně nejvíc ujíždím O:-)

Vyhodnocení dotazníku na téma: Existuje přátelství mezi holkou a klukem

18. června 2011 v 20:56 | Angel-ina*
Toto byl zatím nejúspěšnější dotazník, co jsem sem dala. Jde vidět, že tato problematika je řešená celkem často. Vybrala jsem tedy několik zajímavých názorů a ty odměním. Jelikož se mnozí zvás hodně rozepsali, bylo by celkem náročné sem dávat všechny komentáře tak vám poskytnu pouze odkaz. Všem zúčastněným bych chtěla poděkovat. Všechny komentáře najdete ZDE !!To byla noc!

18. června 2011 v 10:41 | Angel-ina* |  Deník


Ahoj zlatíčka,

tak jak užíváte víkend? Musím říct, že tento týden je ten nejnáročnější, jaký jsem kdy zažila. Ale nestěžuju si xD. V týdnu jezdím na koně, potom jsem u babičky, no a nějak jsem si řekla, že bych po půl roce sedění doma na zadku mohla konečně někam vyrazit. Domluvila jsem se tedy se svojí kamarádkou A. že bych přijela k nim na předpouťovou zábavu (u nás je taky pouť ale až zítra). Dojela jsem tedy i s mámou, ta se ale chytla svých kamarádek s kterými strávila mládí xD takže jsem se jí na celý večer ztratila z dohledu a užívala si se svými vrstevníky. Jak jsem dlouho nepila, teď jsem tomu dala na prd... xD Ale jsem v pohodě, všechno si pamatuju, pořád jsem se jen smála. Příjemná změna po tom všem :). Před chvílí jsem vstávala a teď mě čeká úklid pokoje, právě kvůli té pouti co u nás má být. Přijede snad úplně celá family, takže víte co... Akci jsem si užila a už teď se těšim na další :) A co vy? Jak trávíte víkend?

Mrtvá, úplně!

15. června 2011 v 20:29 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
zdravím vás od babičky. Ano, už zase a ještě stále. Je mi tu fajn. Každý den jezdím s H. na koníky, pomůžu s čím je potřeba, zajezdím si, popovídám s automechanikama, zasmějeme se, no co vám budu povídat. Už se těším na prázdniny až budu muset vstávat v půl 6 na autobus který mě do K. zaveze a budu tam už od rána na praxích a pomahat se závodama. Achjo, už aby to bylo :). Když jste v dobrém kolektivu mezi fajn lidičkama tak se všechny problémy a starosti rozplynou jako pára nad hrncem. Mrzí mě, že tu denně nenacházíte x článků, zhruba jako před několika dny, ale jak jsem u babičky a nemám tu svůj notebook tak jsem prostě jak bez ruky. O víkendu ale budu doma, tak se budu snažit všechno napravit ;). Mějte se krásně a pěkný zybtek večera!

Stejná být nehodlám

14. června 2011 v 15:59 | Angel-ina* |  Deník


Ahoj zlatíčka,
možná si říkáte, co na vás vybalím podle názvu článku. Jedná se o to, že bych se sebou chtěla začít něco dělat. Nehodlám blog změnit na "deníček" kam bych si zapisovala co jsem za celý den snědla, jestli jsem držela hladovku apod. Ne. Proti tomuhle jsem se zapřísáhla hned potom, co jsem najela na 5 takových článků na blogu za sebou, když jsem si prohlížela vaše nejnovější příspěvky. Jde mi jen o jedno, a to trošku si vypracovat postavu. Snažím se hodně chodit na procházky nebo když někam jdu, tak rychlou chůzí. Jak si dělám tu povinou prázdninovou praxi do školy tak jsem každý den v koňském sedle, takže taky super. Snažím se jíst málo, víckrát za den a hlavně správně (ovoce, zelenina atd.). Pitný režim taky dodržuju, když mám chvíli, udělám si pár sklapovaček nebo sedlehů. Teď budu často u babičky, takže si i zaběhám na běžícím páse. No, snad to moje snažení bude mít nějaké výsledky. Se svojí postavou nejsem spokojená ale jak jsem řekla, jde mi jen o to něco vylepšit, posilnil atd. Rozhodně kvůli tomu nebudu šílet, když na váze neuvidím, že nějaké to kilo ubylo. Tak mi držte palce, aby mi to moje odhodlání dlouho vydrželo.


Nějak mě to chytlo

14. června 2011 v 15:43 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak se máte? Musím říct, že se sama sobě celkem divím. Místo toho, abych se válela doma, spala do dvanácti a vysedávala u pc tak radši budu celý týden jezdit do K. na praxe ke koníkům. Jsem úplně v poho xD. Strašně mě to tam chytlo. U koní se fakt skvěle odreaguju a navíc jsem tam s lidičkama, kteří pro mě hodně znamenají a je mi s něma dobře. Další důvod navíc proč tam jezdit. Včera jsem tam byla, mimochodem to jste tu mohli vyčíst ;). Dělalo se seno, ruce mám samej mozol ale tahle práce ke koním prostě patří. H. o mě prohlásila, že jedu jak kombajn xD takže taky dobrý. Jinak potom jsme vzali koníčky na louku aby se trochu napásli a já pak jela domů. Celý zbytek týdne budu u své babičky. Na pc se budu dostávat spíše až k večeru, ale jak už jsem řekla, většinou jsem úplně vyřízená a energie na vymýšlení nových článků už většinou není. Budu se ale snažit ze všech sil sem něco přidávat, aby blog nezaostával a kór teď, když se mi začíná dařit. Tak se mějte krásně, a zas někdy ;).


Outfit 0.3

14. června 2011 v 15:29 | Angel-ina* |  Outfity
S tímhle outfitem tě nikdo nepřehlédne. Věci jsou opět s Bershky.


Návštěvnost

14. června 2011 v 15:06 | Angel-ina*
Další týden je za námi a já tu mám další návštěvnost. Musím říct, že čísla jsou týden od týdne větší xD. Děkuju všem co navštěvujete můj blog! :)

Pondělí - 79
Úterý - 79
Středa - 123
Čtvrtek - 92
Pátek - 109
Sobota - 123
Neděle - 129
CELKEM = 734

Celý den pryč

13. června 2011 v 15:49 | Angel-ina* |  Deník


Ahoj zlatíčka,
tento článek je přednastavený, protože bych vám chtěla něco sdělit. Dnes toho tady moc nečekejte. Od rána od 7 jsem u své babičky a až do 2 hodin odpoledne se hodlám opalovat. POtřebuju chytit nějakej ten bronz :D Potom jedu s H. ke koním, kde si budu dělat povinnou individuální praxi do školy. Budu muset všechno co jsem dělala zapsat do deníku atd. Vracet bych se měla asi až kolem 7 hodiny ale i přes to všechno tu asi nic nepřibude. Po koních jsem vždycky ráda, že se vyhrabu z vany a padnu do postele. Jinak dnešním dnem mi oficiálně začlo 14ti denní volno. Super!


Outfit 0.2

13. června 2011 v 14:49 | Angel-ina* |  Outfity
Všechny tyto skvělé kousky najdete v obchodě Bershka :) Ty boty!! Nádherný.


Opaluj se, ale opatrně!

12. června 2011 v 17:09 | Angel-ina* |  Rady a typy


Určitě každá z nás touží po krásném čokoládovém opálení. Většinou se ale některým z nás nepoštěstí, a máme opálené buď jen tričko nebo ramínka od tílka. Mě se minulý rok o prázdninách poštěstilo opálit si kraťásky, které mi jsou vidět dodnes xD. Opaluju se ráda. Vy taky? Tak to byste určitě neměli zapomenout se pořádně namazat. Na dnešním trhu s různými přípravky pro opalování si zaručeně vyberete. Výrobků je skutečně mnoho, takže by bylo celkem komplikované vám je sem dávat všechny. Poskytnu vám tedy odkazy, kde se můžete nechat inspirovat.

Zde nabízí svoje výrobky s ochraným faktorem firma AVON. Mezi další patří i forma Oriflame. Vyzkoušela jsem i nějaké výrobky od společnosti Nivea. Navíc teď mají krásnou reklamu ve které hraje ta nová skvělá písnička od Rihanny. Myslím si, že bych sem ještě mohla zařadit výrobky od firmy Balea, kterou najdete v DM drogerii. Co se týče přípravků na opalování tak s nimi zkušenosti nemám. Od Balee používám hlavně šampony.

Máte i vy nějaké své oblíbené přípravky a je něco, co byste mohli doporučit? Opálili jste se někdy tak blbě, že jste se styděli vyjít na ulici? Těším se na vaše komentáře.

Existuje přátelství mezi klukem a holkou?

12. června 2011 v 11:59 | Angel-ina* |  Dotazníky


Moje současná situace mě přiměla ke stvoření dalšího dotazníku. Jak někteří z vás co sem chodí pravidelně, nebo alespoň často ví, že už mám skoro 3 roky přítele. Tudíš je mezi námi určitá důvěra, bez té by to asi nešlo. Jenže jsou mezi námi tací, kteří když mě uvidí povídat si a smát se s nějakým klukem, hned z toho dělají 3. světovou. Člověk pak příjde domů a nestačí se divit, že ostatní toho ví víc, než on sám. Já osobně si myslím, že přátelství mezi holkou a klukem může existovat. Musí to však asi oba cítit stejně. A teď otázky pro vás:
1. MYSLÍŠ SI ŽE KAMARÁDSTVÍ MEZI KLUKEM A HOLKOU EXISTUJE?
2. STALO SE TI NĚKDY, ŽE SI SE ZAMILOVAL/A NEBO ALESPOŇ NAŠEL/NAŠLA ZALÍBENÍ VE SVÉM KAMARÁDOVI/KAMARÁDCE?
3. MYSLÍŠ SI, ŽE KAMARÁDSTVÍ POKAŽDÉ KONČÍ CHOZENÍM, NEBO TAKHLE MŮŽE VYDRŽET CO NEJDÉLE, NEBO DOKONCE NAPOŘÁD?

Nejzajímavější odpovědi a názory vyhodnotím. Myslím si, že na toto téma by mohlo být víc ohlasů, protože je to celkem běžná problematika, aleaspoň v dnešní době :). Těším se na vaše komentáře.


Máš na mě dotaz?

12. června 2011 v 10:19 | Angel-ina*
Ahoj zlatíčka,
jelikož už několikrát se mi tu objevily komentáře toho typu, že se mě blogerky na něco ptaly, ať už ohledně designů, nebo např. co se týče péče o vlasy, rozhodla jsem se vytvořit si FORMSPRING! Tam mi tedy můžete klást různé otázky. Otázky které by byly sprosté, neslušné atd. ignoruju nebo mažu :). Jinak se nelekejte toho jmena :D. Všechny přezdívky od Angeliny, Veroniky apod. jsou už zabrané tak mi nezbývalo nic jiného než vyzkoušet jména koní od nás ze školního statku. Vyhrála to FLAREGIE (Flaredží). Máte na mě nějaký dotaz? FORMSPRING ME!

Vyhodnocení dotazníku na téma: Co je IN a co je OUT

12. června 2011 v 9:29 | Angel-ina*
Mám tu vyhodnocení dalšího dotazníku. Toho se tentokrát zúčastnily jen 2 holčiny :D No nevadí. Snad příští dotazník bude mít větší úspěch :). Tak tady to máte. Otázka zněla: CO JE IN A CO JE OUT?
Katýna
1. In je, když se člověk nesnaží moc přizpůsobovat a je svůj.
2. Out jsou drogy, cigára a to další svinstvo. Nebo taky jsou opravdu "úžasný" ty holčičky, co jsou veganky jen kvůli hloupé póze.
Daji
1.IN je být sama sebou, nebát by říct svůj názor.
2.OUT - určitě pomlouvat někoho za zády a neříct mu to do očí a lhát.
Druhá slečna bohužel neuvedla svůj web, tudíž ji nemůžu kontaktovat aby si vyzvedla takovou pozornost za zodpovězení dotazníku.Po dlouhé době doma

11. června 2011 v 20:49 | Angel-ina* |  Deník


Ahoj zlatíčka,
tohle je jedna z mála sobot, které trávím doma. Většinou jsem totiž každý víkend u J. na bytě v Brně. Dnes ale ne, je pracovně pryč takže celý víkend mám více méně volný. Odpolední opalování dopadlo docela dobře. Prý jsem se opálila ale mě se to moc nezdá xD. No co, v pondělí mám ještě šanci to dohnat než pojedu na koně. Abych pravdu řekla tak nevím, co mám dělat. Je tu celkem nuda. Poslouchám písničky, přemýšlím o nějakých nápadech na články, sem tam na něco odpovím mámě když po mě něco chce. Psal mi kamarád jestli bych s němi nechtěla jet na jednu akci, ale musela jsem odřeknout, protože nemám vůbec náladu. S mámou jsem si uvařila skvělé kafíčko (nějaké 3v1), takže tu popíjím a čtu vaše články. A jaký jste měli dnešek vy? Příjemný zbytek večera!