Červenec 2011

Na víkend mimo

29. července 2011 v 11:49 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak se máte? Poslední dobou nemám na blog tolik času což mě moc mrzí. Blog pro mě vždycky byl a stále je místo, kde se psaním a vymýšlením různých článků dokážu skvěle odreagovat a přijtít na jin myšlenky. Půlku prázdnin máme skoro za sebou. Je až neuvěřitelné, jak to všechno utíká. Je to smutný, ale je to tak. Chci si zbytek prázdnin užít naplno a né jen sedět u počítače. Snad mě chápete.

Vyskytla se mi skvělá příležitost. No, vyskytla.. Nebýt mého táty tak se to asi nestane. Jde o to, že jsem kdysi byla v jedné soutěži MISS a umístila jsem se na 4.místě z nějakých 60 dívek. Jelikož můj táta má velké ambice pro to mi všechno domlouvat a zařizovat, stalo se to, že se o mě zmínil své známé, která pracuje v modelingové agentuře. Táta jí poslal moje fotky a ona obratem reagovala. Prý by pro mě měla focení a smlouvu od agentury, ale bude potřebovat můj životopis. Celkem jsem z toho byla mimo když mi tohle všechno táta říkal, ale myslím si, že by to mohla být dobrá zkušennost. No co říkáte? Určitě se nechci stát nějakou modelkou to ne, jen si ráda nafotím pár hezkých fotek. Focení by se mělo odehrávat následující týden, tak mi držte palečky.

Lokny jak od kadeřníka a v pohodlí domova!

25. července 2011 v 10:09 | Angel-ina* |  Vlasy
Patřím mezi ty, kterým příroda nadělila vlasy rovné jako dráty. I mě se kolikrát zasteskne po velkých loknách a krásných prstýncích a přicházím k vám s jedním návrhem, jak si takové vlásky "pořídit".

Povede se vám to pomocí natáček MAGIC LEVERAG - magické natáčky. A o co vlastně jde??

Už nikdy víc nebudete muset mít na hlavě nepohodlné natáčky. Nové revoluční magické natáčky umožňují natáčení vlasů bez natáčení a vytvoří lokny bez poškození vašich vlasů. Pomocí natáček si vytvoříte skvělý účes a to vše z pohodlí vašeho domova.

Balení obsahuje 8 kusů dlouhých a 8 kusů krátkých natáček a samozřejmě také skládací háček na aplikaci natáček na vlasy.

Aplikace
Na mokré vlasy naneste tužidlo a pomocí háčku, který naleznete v balení. aplikujte natáčku na vlasy. Vlasy můžete vysušit fénem nebo nechat zaschnout (dle potřeby). Magické natáčky jsou odolné proti laků, tužidlům a co je na nich nejlepší tak to, že vydrží dlouho a opakovaně.

Já sama s natáčkami ještě bohužel zkušennosti nemám, postup a samotný výsledek jsem však viděla u kamarádky, která si natáčky koupila. Jakmile se však někam dostanu a tyto natáčky uvidím, hned po nich sáhnu. Seženete je i na internetu od 250,-

Hop a skoč!

21. července 2011 v 21:28 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka, dnes po obědě jsem se vrátila domů z Chorvatska. O tom vám sem chci dát však jiný článek. Teď bych se s vámi chtěla podělit o to, jak mi moje kamarádka J. poskytla svého haflinga Medoška, aby se mnou absolvoval několik skoků.
Byl čtvrtek. Já byla u babičkya čekala jsem na to, než pro mě ochotně přijedou rodiče a zavezou mě k J. na "trénink". Kupodivu přijeli celkem brzy. Byla jsem ještě donucena zajet si domů pro jezdeckou přilbu. Normálně s ní totiž nejezdím. Koníka kterého jezdím už nějakých 6 let mám pod kontrolou a má moji důvěru. Helmu mám tedy na hlavě jen ve školním roce když jezdíme na škole. Tentokrát jsem si ji ale vzala. Přece jen skáčete pár čísel do vzduchu a kdo ví, co by se mohlo stát. Dojela jsem tedy k J., ppomohla ji nachystat Medoška, navlékli jsme si na sebe i bezpečnostní helmy (pro lepší pocit), vzali jsme foťák a šlo se do ohrady. Nejdříve si na něj sedla J. a asi po 5 minutách já. Byl to pro mě celkem nezvyk přejít z velkého koně na koníčka menšího. Má přece jen kratší chody, tudíš to s vámi víc hází. Ale nevadí. Naklusala jsem si, nacválala, trošku jsem si s ním "pohrála" a šlo se na první překážku. Rozeskakovala jsem ne zhruba na 60ti centimetrech. Medošek šlapal jak hodinky. Potom mi J. začala překážku zvedat víš a víš a už jsme byli na 1 metru. Přidávám sem nějaké fotky z ježdění. Tak snad se líbí.


Na pár dnů pryč

15. července 2011 v 16:57 | Angel-ina*

Ahoj zlatíčka,
omlouvám se, že jsem se tu poslední dobou moc neukazovala ale znáte to. Prádzniny tak lítám všude možně. Teď bych vám chtěla oznámit, že se tu opět nějakou dobu neukážu. Přesněji 5 dní. Dostala jsem totiž možnost jet s A., jejím bratránkem P. a jeho přítelkyní D. do Chorvatska. Když to výjde, tak pojede i můj přítel M. Bylo by to fajn. Moc se tam těším. Odjíždíme zítra kolem 23 hodiny. Takže se tu mějte hezky a v pátek!

Můj další článek na Krásná.cz

11. července 2011 v 14:10 | Angel-ina*


Ano, opět jsem tam. Můj článek najdete pod názvem "JAK SE LÍČIT V LÉTĚ". Když jsem četla ty komentáře pod článkem, musela jsem se smát xD. Nejvíc mě dostává to, jak si každý hraje na to, že všechno ví všechno zná ale sám tam nic nenapíše. Samozřejmě, pozitivní komentáře potěší, ale tady převažují ty negativní a abych pravdu řekla, byl to poslední článek, který jsem do redakce poslala. Není to o tom, že by mě dostaly ty urážky a já nevím co ještě, ale proto, že mi to nic nedá. Jen člověk žasne nad lidskou blbostí. Nikomu necpu, co a jak by mělo být. Dala jsem pouze radu a typ na to, jak i v létě vypadat prostě skvěle. To, že některé slečny jisté věci nechápou už je jeich problém. Nejvíc mě dostalo, že je to všechno opsané z časopisu. Dobře, jestli ano, ať mi někdo napíše název časopisu a číslo výtisku, ráda bych si početla. Věřím, že podobné články se někde vyskytovat mohou, je přeci léto a líčení v něm je přece jen jinačí než v jiném ročním období. Hold česká závist je nesmrtelná a má tisíce podob. Nijak to ale neřeším a žiju si dál svůj sen. Mějte se krásně...


Nail design 0.6

11. července 2011 v 13:29 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Další nail design je tu. Poslední dobou jsem si lakování nehtů celkem oblíbila a plánuji si udělat kurz na gelovky. Potom si koupit potřebnou výbavičku a třeba si tím trošku i přivydělat ;) Tak, jdeme na to.

Co budeš potřebovat?
2 laky jakékoliv barvy (neměli by se však překrývat), zdobičku, popřípadě odlakovač a pilník.

Krok 1
Pokud máš na nehtech zbytky laku, odstraň ho odlakovačem. Podle potřeby nehty zapiluj do požadované délky a tvaru a můžeme jít dál.
Krok 2
Vezmi si tebou vybraný lak a nalakuj s ním nehty. Když jsou zaschlé, můžeš pokračovat dál.
Krok 3
Vezmi si druhý lak a z každého roku udělej jeden prožek jako by si chtěla dělat francouzkou. Ze spojení "proužků" by se ti měla udělat špička (kdyžtak vyz obrázek).
Krok 4
Když nám "černá francouzská" zaschla, vezmeme si černou zdobičku a oděláme s ní pod proužkem čárky přes sebe.
Krok 5
Když je všechno suché, nehty přetřeme bezbarvým lakem.


Výměna šatníku

10. července 2011 v 15:17 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
v pátek jsem se se svojí kamarádkou A. rozhodla, že pojedeme do Brna na nákupy. Rozbila jsem tedy prasátko a jelo se :P. Potřebovala jsem nějaké věci na léto, protože v džínách už se venku nedalo existovat. Jako první jsme zaútočili na ochod TELLY WEIJL. Odtud jsem si odnesla krásné černé letní šatky s bílýma puntíkama a zavazováním za krkem. Potom byl na řadě New Yorkem. Tak si vždycky něco vyberu. Tentokrát to byly bílotyrkysové proužkové plavky, které jsem už potřebovala. K nim jsem si vzala i podprsenku a jedno tričko z jejich fotbalové kolekce. A. si je koupila taky, takže když nás uviděli kamarádi, tak trošku nechápali xD Ale nevadí. Prolezli jsme i C&A, Bershku, Orsey, Jeans Club ale až v Tezenisu jsme uviděli skvělé topy. Na párty jak dělané. Vzala jsem si červený, A. tyrkysově modrý a šlo se zkoušet. Samozřejmě, že jsme si je koupili a příští pátek v nich vyrážíme na jednu akci xD. Hodně věcí na léto jsem si nakoupila hned první den prázdnin. Teď jen udělat místo ve skříni aby bylo všechno kam dávat. Chtěla bych nějaké věci co už nenosím nebo z kterých jsem vyrostla věnovat na charitu nebo je dát prostě někomu, komu by ty věci pomohly. Tak snad se mi poštěstí. zatím se mějte.

To byl teda "výlet"

6. července 2011 v 22:56 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
tak jak se máte? Musím říct, že já naprosto skvěle až na pár detailů xD. Dneska jsme byli domluvení, že pojedeme na výlet na motorkách, Těšila jsem se jak babka na důchod to vám teda povím. Jelo nás asi 6. Já jsem jela se svým přítelem M. na motorce značky Yamaha R1. V životě jsem nezažila nic lepšího, než jízdu na tomhle! Jel s námi ještě M. nejlepší kamarád Mi., moje beruška kamarádka A. a 3 její kamarádi. První zastávku jsem udělali asi po 10 minutách na jedné benzině abychom se vůbec nějak domluvili, kam se pojede. Tam mě M. poprosil, jestli bych jela s A., že by si chtěl trošku zablbnout. Nemám to moc ráda, když na motorce dělá nějaké blbiny ale co mi zbývalo. Jela jsem tedy s A. Po několika kilometrech se nám M. a Mi. na chvíli ztratili z dohledu. Měli přece jen rychlejší motorky než my. Když už jsme byli skoro u nich, v dálce jsme viděli stát policejtí auto, jak odchytávají řidiče a kontrolují je. Tentokrát si vyhlídli M. a Mi.. Te´d tady byl problém. Oba dva měli pantofle, kraťase, trička s krátkým rukávem (to by ani tak nevadilo), jenomže oba neměli papíry a M. měl na motorce odmontovanou SPZtku. Brali Mi. a jeho nenapadlo nic lepšího, než jim ujet. M. ho v tom samozřejmě nenechal, a jel hned za ním. Policajti se nemohli domluvit, kdo z nich bude řídit a když už teda seděli v autě tak zapli houkačku a jeli za nimi. Ovšem neměli žádnou šanci je dohnat :D. Zajeli jsme si tedy do T. na zmrzlinu a na ledovou tříšť protože být celý den v takovém teple navlečená v kožený bundě je celkem smutný. Potom se nám dovolali kluci, že už jsou doma a že nám jedou naproti, teď už v autě. Radši :D. Jeli jsme teda zpátky, potkali se s nimi, pověděli jsme si co a jak a jelo se domů. Tam se od nás A. kamarádi odpojili a my jsme jeli na hrášek. M. a Mi. prý zajedou do Penny pro pití, jenže mě a A. se nechtělo čekat, tak jsme si zajeli do nedalekého města do pizzerie. Tam jsme si dali kofolu, pizzu, popovídali jsme mezi námi děvčaty a jelo se domů. Z výletu mám určitě skvělé zážitky a pocity, ale hlavně na obou kolenách modřiny o velikosti tenisových míčků xD. No nic, tak zas někdy. Mějte se krásně a ahoj!

První týden prázdnin

4. července 2011 v 19:29 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
tak jak si užíváte prázdniny? Já se snažím jak jen to jde. Jsem opět u babičky, protože tento týden budu zase jezdit ke koním. V sobotu nás totiž čekají závody a tak je potřeba toho spoustu zařídit. Omlouvám se, že jsem sem už delší dobu nic nenapsala kromě pár postupů na nehtové designy. Snad některým udělají radost. Jinak co se stalo za těch posledních pár dnů?

Kromě toho že jezdím ke koním, jezdím i za svými přáteli do B. Je to tam moc fajn. Člověk si parádně popovídá, zasměje se, příjde na jiné myšlenky, nestěžuju si :).

Tetování se mi hojí víc než krásně. Sie zatím nemůžu nikam do bazénu, ale v takovém škaredém počasí co se nás drží už nějaký den mi to vůbec nevadí.

Jinak dnes jsem byla se svojí skvělou kamarádkou A. na pizze. Jeli jsme na motorce značky Yamaha a prostě super! Projížďku jsem měla slíbenou už delší dobu, teď je zase řada na mě a tak ve čtvrtek A. beru na koně :D. Na oplátku ;)

Budu se snažit nadále, aby blog nějakým způsobem nezaostával, ale to víte. Prázdniny jsou prázdniny a já si je chci užít naplno ;). Tak se mějte krásně a zas někdy :).

Nail design 0.5

4. července 2011 v 19:19 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Mám tu pro vás další návrh na nehtíky. Tento design momentálně mám. Patří taky mezi ty jednodušší. Takže...

Co budeme pořebovat?
2 laky různé barvy, 1 zdobící lak, dle potřeby pilník a odlakovač

Krok 1
Pokud máš na nehtech zbytky laku, odstraň ho odlakovačem. Podle potřeby nehty zapiluj do požadované délky a tvaru a můžeme jít dál.
Krok 2
Vezmeme si lak, který použijeme jako podkladový, tudíž s ním natřeme všechny nehty (já zvolila tyrkysově modrý-na fotce vypadá nazelenale,nevadí).
Krok 3
Když máme první vrstvu zaschlou, vezmeme si druhý lak (já zvolila bílý) a přetřeme s ním pouze růžek nehtu (viz. foto níže). Takto postupujeme u všech nehtů.
Krok 4
Když nám i bílý jak zaschnul, vezmeme si tenký zdobící lak (u mě to byl černý) a přetřeme s ním přechod mezi oběma laky. Tím celý design jakoby zacelíme.
Krok 5
Když je to suché, nehty přetřeme průhledným lakem. A výsledek??


Nail design 0.4

3. července 2011 v 15:50 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Tento nail design jsem zrovna před několika minutami odstranila ze svých nehtů, protože už se mi hodně odlupoval a rozhodla jsem se si udělat nehtíky nové. Přece jen jsem si nehty ještě vyfotila s tím, že vám k nim napíšu návod, jak takový design vyrobit. Omlouvám se za fotografii, není to moc dobře vidět protože je to focené narychlo a ve spěchu, ale pořád lepší než nic, ne?
Co budeme potřebovat?
Bílý lak a 2 různé zdobící laky (já zvolila černý a růžový).

Krok 1
Pokud máš na nehtech zbytky laku, odstraň ho odlakovačem. Podle potřeby nehty zapiluj do požadované délky a tvaru a můžeme jít dál.
Krok 2
Vezmeme bílý lak a uděláme si s ním proužky (francouzkou).

Krok 3
Vezme si první zdobící lak (v mém případě černý) a od strany nehtu s tím udělám 3 čárky, které trošku na konci zahneme aby nebyly rovné jako podle pravítka. Takto postupujeme u všech nehtů.

Krok 4
Pokud nám první čárky zaschly, vezmeme si druhý zdobící lak (já měla růžový) a okopírujeme s ním vnitřní strany černých čárek. POZOR! Jen vevnitř!! Nikoliv z venku!!

Krok 5
Když je vše zaschlé, nehty přetřeme průhledným lakem.

Nail design 0.3 - Zebra

3. července 2011 v 11:59 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Připravila jsem pro vás další nail design. Musím říct, že tento mě skutečně zaujal. Uděláte ho jednoduše a na nehtech vypadá skutečně stylově. Takže, jdeme na to!

Co budeš potřebovat?
Bílý lak, černý zdobící lak s tenkým štětečkem, dále dle potřeby odlakovač a pilník.

Krok 1
Pokud máš na nehtech zbytky laku, odstraň ho odlakovačem. Podle potřeby nehty zapiluj do požadované délky a tvaru a můžeme jít dál.

Krok 2
Na nehty naneseme první podkladovou vrstvu bílého laku. Pokud se nám lak bude zdát světlý, můžeme dát víc vrstev. Když máme všechny nehty zashlé, můžeme pokračovat.

Krok 3
Vezmeme si černou zdobičku a budeme dělat zebří proužky. Je to jednoduché. Vždy od okraje nehtu do středu uděláme "čárku". Ta by však neměla být rovná jak podle pravítka ale trošku křivá, aby připomínala zebří pruhy. Od každého okraje uděláme tak 3 čárky (můžeme i víc podle velikosti nehtů). Takto postupujeme u všech nehtíků.

Krok 4
Když máme proužky zaschlé, nehty můžeme přetřít bezbarvým lakem. A tady je výsledek!