Srpen 2011

Odhodlala jsem se...

26. srpna 2011 v 1:46 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak se máte? Za týden nám to opět začne. Škola :-( ! Taky se tak "těšíte" jako já? No super. O čem jsem vám ale chtěla napsat. V předchozím článku jsem se vám zmiňovala o tom, že bych chtěla piercing do pupíku. Váhala jsem dlouho, ale nakonec jsem si řekla, že do něj půjdu. Dnes jsem byla ve stříbře koupit nějakou ozdůbku. Dívala jsem se spíš po obyčejnějších piercech, přece jen to bude nějakou dobu trvat, než se dírka úplně zahojí a já budu moct měnit ozdůbky o 106. Tak tady ho máte.

Moje nová závislost. Pořád na něj musím koukat, jak mi tu vedle leží na stole, prozatím jen v igelitovém pytlíčku. Zítra ho teprve dám do lihu a v úterý hurá, nebo "hurá"? na chirurgii. Asi jako většina z nás, než se do něčeho takového pouští, brozdá po internetu a staží si o dané věci zjistit co nejvíc. Tohle byl i můj případ, ale zjistila jsem kde co, takže jsem se rozhodla napsat potom svůj článek o tom, jak u mě probíhala aplikace, hojení piercingu apod. Snad to někomu v budoucnu pomůže nebo dodá odvahu do piercingu jít. Myslete na mě!

Konec se blíží, pomalu, ale jistě!

22. srpna 2011 v 9:46 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak jste mohli vyčíst z názvu, je to skutečně tak. Již za několik málo dní nás opět čeká škola. Osobně se tedy moc netěším co se učiva týče, ale kamarády a spolužáky ze školy uvidím vždycky ráda. Doufám, že jste si stihli všichni užít prázdniny naplno, nebo alespoň podle vašich představ. Kdybych měla shrnout to, co se za prázdniny stalo tak by to bylo půl napůl. Něco bylo dobré ale i špatné jako například zlomený malíček na noze.
Odteď už budu mít na blog konečně čas, tudíž se budu snažit to dát vše do pořádku a hlavně vyřešit tu věc s SB. Stále ještě nevím. Jinak jsem se odhodlala nechat si dát piercing do pupíku. Tak jsem na to zvědavá. V týdnu má přiletět moje beruška kamarádka A. z Řecka, tak si uděláme výlet na moto a zajedeme koupit nějakou ozdůbku.


Tak se mějte krásně, užijte si těch posledních pár dnů prázdniny a brzy zase ahoj,

Hledáš módní doplněk? Zkus SOVIČKU

16. srpna 2011 v 13:59 | Angel-ina* |  Móda
Ahoj zlatíčka,
je to skutečně tak. Pokud hledáte nějaký skvělý módní doplněk k vašim outfitům, určitě byste se měli poohlédnout po těchto roztomilých sovičkách. Kdybych o nich věděla něco víc, napsala bych vám sem kdo za tím vším stojí, ale opravdu netuším. Řekla bych, že v ČR zatím nejsou nějak extra známé, ale věřím, že jejich éra brzy nastane. Každopádně se mi strašně líbí! Viděla jsem je už ve spustě variantách jako naušničky, přívěsky, náramky nebo i prstýnky. Vypadá to skutečně stylově. A jak jste na tom vy a sovičky? Vlastníte nějakou?


Outfit 0.6

16. srpna 2011 v 11:49 | Angel-ina* |  Outfity

Outfit 0.5

16. srpna 2011 v 10:49 | Angel-ina* |  Outfity

Outfit 0.4

16. srpna 2011 v 9:49 | Angel-ina* |  Outfity

Po dlouhé době...

11. srpna 2011 v 12:00 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak se máte? Tímto článkem bych se chtěla omluvit za tom že tu pslední dobou moc příspěvků nebylo. Mám k tomu různé důvody jako např. ten, že mi doma nešla wifi. V pondělí nám jí však opravili a teď všechno frčí tak jak má. Navíc jsem si objednala sadu na dělání gelových nehtů. Tím pádem jsem většinu volného času zabraná do vymýšlenbí různých vzorů apod. Měla jsem už několik zákaznic. Jsem ráda že odemě odcházely spokojené a nehtíčky jim drží. Přidávám sem jednu fotku mé spokojené zákaznice


Gelové nehtíčky s růžovou francouzkou a jako zdobení motýlci. Tyhle nehtíky jsou asi jedny z těch nejhezčích. Snad se mi bude dařit i nadále. Až dodělám školu, chtěla bych si udělat rekvalifikační kurz, živnosťák a otevřít si své malé nehtové studio. V naší obci máme jeden maličkatý obchůdek, kde by bylo studio jak vyšité tak snad mi bude přát štěstí a všechny mé plány si zrealizuji.

Jinak se budu snažit blog aktualizovat, aby nějakým způsobem fungoval. Přemýšlela jsem také, že asi zruším rubriku AFFS. Je mi to moc líto, protože jsem ráda za všechny ty lidičky, kteří se ke mě zapsali, jenomže mi od září nastane hromada povinností. Chci vzít tento rok školu tak nějak zodpovědně, abych mohla s klidným srdcem odmaturovat. Možná bych ji časem znovu obnovila nebo bych udělala jen nějakou sekci pro mé nejoblíbenější blogy. Nevím, uvidíme. Každopádně o tom ještě popřemýšlím. Zatím se mějte krásne!

HAIR REPAIR

9. srpna 2011 v 22:43 | Angel-ina* |  Vlasy
Jsem hrdá na to, že jsem jedna z držitelek vlasů až pod zadek. Bohužel i já jsem v poslední době začala zjišťovat, že mým vláskům něco chybí. Rozhodla jsem se tedy zakročit a vyřešit tento problém jednou pro vždy. Nejdříve jsem si zašla ke kamarádovi kadeřníkovi, který mi zastřihl konečky. Poté jsem zkoušela spoustu balzámů, šamponů, různých rozčesávadel až jsem v televizi uviděla reklamu na nový GLISS KUR - HAIR REPAIR.

Jedná se o regenerační balzám s tekutým hedvábím, které okamžitě usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům lesk. Nová receptura s tekutým keratinem odstraňuje poškození vlasů na povrchu i uvnitř.

Použití
Před použitím důkladně PROTŘEPAT! Nastříkejte do ručníkem vysušených umytých nebo suchých vlasů. NEOPLACHUJTE.

Musím říct že tento přípravek mě skutečně oslovil. Když jsem si dala například vlasy do culíku, tak jsem vlasy u konečků měla jak chemlon. Teď jsou však jemné a lesklé. Určitě doporučuji vyzkoušet :).