Leden 2012

Víkend na ledě

30. ledna 2012 v 15:49 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
tak jak jste si užili víkend? Já naprosto senzačně! Nejen kvůli tomu, že jsem ho celý strávila s M., ale hlavně kvůli tomu, že jsme se společně vydali bruslit. Ano, poprvé v roce 2012 jsem vyrazila na naše víceúčelové hřiště, které nám místní dobrovolní hasiči postříkali vodou a vytvořili nám tak menší kluziště. Na to ježdění tam a zpátky nebo malé hraní hokeje to rozhodně stačí. Abych to upřesnila, bruslit jsme byli celkem dvakrát. V sobotu i v neděli. V sobotu na hřišti byla první vrstva ledu, takže nic moc. Kraje se rozpadaly a všude kam jsme najeli tak led křupal. Strávili jsme na něm snad ani ne 15 minut a šli domů. V neděli večer, když jsme byli s M. u nás jsme se rozhodli, že by jsme mohli jít znovu. Lidí už tam tolik nebylo a tak jsme popadly brusle (já brusle své sestry, protože svoje mám zamčené ve skříňce na intru :-/) a šlo se. Led už byl mnohem lepší a tak jsme na něm také zůstali o něco déle. Málem bych zapomněla.... V sobotu se tam s námi šla podívat i máma se sestrou a tak jsem jim dala do rukou zrcadlovku, aby nafotili pár fotek, no a tady jsou :-)

Nail design - Sněhuláci

27. ledna 2012 v 11:28 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Pomalu, ale jistě se blíží zima. Sníh tu bohužel ještě nemáme ale my se můžeme radovat z našich krásných sněhových nehtíků se sněhuláky.
Tímto designem jsem se nechala inspirovat od jedné slečny, která nahrává svoje videa o nehtech, kosmetice, účesech a plno dalšího, na youtube.com. Tady tedy máte postup.

CO BUDEME POTŘEBOVAT?
- odlakovač a odličovací tampony
- pilník
- bílý lak
- lak se třpytkami
- černý lak
- průhledný lak
- červenou zdobičku
- zdobící kuličku

KROK Č.1
Nejdříve nehty odlakujeme, pokud na nich máme zbytky laku. Poté je zapilujeme do požadovaného tvaru a délky.

KROK Č.2
Vezmeme si bílý lak a přetřeme s ním nehty. Chvíli ho necháme zaschnout a naneseme na něj lak se třpytkami. Tím nám vznikne "sněhový" podklad pod našeho sněhuláka.

KROK Č.3
Třpytivý lak NENECHÁVÁME zaschnout. Lépe se nám do něj totiž budou zapouštět černé tečky (uhlíky), které sněhulákovi vytvoří oči a pusu. Na řadu tedy přichází zdobící kulička. Tu můžete sehnat v drogerii nebo ji naleznete v obchodech pod názvem "vše za 39,-". Kulička vypadá takto. (pokud ji ještě nevlastníš a chtěla bys, zapoj se do mé soutěže kterou nalezneš TADY - v ní se právě o tyhle šikovné pomocníky hraje :-))
KROK Č.4
Vezmeme si kousek papírku a kápneme na něj černý lak. Můžeme kuličku i namáčet přímo v lahvičce, ale s kapkou na papírku já osobně pracuji raději. Příjde mi to lepší. Máme tedy kapku a namočíme do něj zdobící kuličku, kterou otiskneme na nehet tak, aby nám vytvořila dvě oči. Poté vytvoříme sněhulákovi pusu. Ta vznikne asi z 5 teček, které vytvarujeme do obloučku, aby se na nás sněhulák smál. Nyní je na řadě nos. Ten uděláme červenou tenkou zdobičkou. Kdo jinemá může použít červený nebo oranžový lak a párátko, kterým se nos dá udělat také.

KROK Č.5
Když nám vše pořádně zaschlo, můžeme nehty přetřít průhedným lakem pro dokonalý vzhled a lesk. A takhle nějak by to mělo vypadat. Sněhuláky na nehtech můžete udělat na přeskáčku, na každém nehtu (mě se to zdálo moc přeplácané) nebo jen na jednom nehtíku.

Trička, která chrání přírodu

26. ledna 2012 v 18:29 | Angel-ina* |  Móda
Ahoj zlatíčka,
když si přečtete název tohoto článku, pomyslíte si asi, co je to za nesmysl. Kdepak. V tomhle článku bych se vám chtěla zmínit o kolekci triček z C&A, která jsou vyrobené z přírodní bavlny. A co to vlastně znamená? Bavlna použitá při výrobě triček je certifikovaná jako přírodní bavlna. Neobsahuje žádné chemické prostředky a žádné pesticidy. Můžeme se tedy bavit o větší péči pro naši planetu a naše životní prostředí.
Jak už jsem řekla, tyto trička naleznete v obchodech C&A v různých barvách a barevných provedeních. Mě ihned, když jsem vešla do prodejny, oslovilo růžovobílé proužkované tričko a tak jsem si to s ním štrádovala k pokladně. Překvapila mě i cena triček, která se pohybuje od 198,-.


P.S.: Trička jsou lehce průhledná, takže holky, rozhodně si pod ně neberte černou, červenou, nebo v mém případě kostičkovanou podprsenku :-D

Kam se podělo EMO?

26. ledna 2012 v 15:09 | Angel-ina* |  Diskuze
Ahoj zlatíčka,
nedávno jsem přemýšlela snad úplně nad vším. Znáte to, ležíte v posteli, koukáte do stropu a hlavou se vám honí několik myšlenek najednou. Sice mě nenapadá, jak jsem se k této otázce dostala, ale uvědomila jsem si, že už dlouho jsem nešlyšela o EMO stylu. Kdysi to byl přece skoro módní trend. Plno lidí si barvilo vlasy na černo, stříhali si patky, propichovali si piercingy všechno možné, malovaly si černé linky, nosili černé oblečení které doplnily pruhovanými návleky nebo šátky.Kde jsou ty časy? Už ta doma zcela vymizela, nebo se o tom teď jen tolik nemluví?

Nail design - Tenisky

25. ledna 2012 v 17:59 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Tenhle návod spíše ocení ti z vás, kteří si se zdobením na vaších nehtíkách vyhrajete, máte rádi pestré barvičky a rádi vyzkoušíte něco nového.

Takže, co budeme potřebovat?
- pastelový lak
- černý zdobící lak
- zdobící kuličku
- bílý lak
- průhledný lak

Krok č. 1
Nehty natřeme lakem, který jsme si vybrali (barev můžeme použít víc a udělat tak každou tenisku jinak barevnou).

Krok č. 2
Když lak zashl, vezmeme si bílý lak a na špičce nehtu s ním uděláme bílý proužek, jako by jsme chtěli vytvořit francouzskou.

Krok č. 3
Když už máme v ruce bílý lak, necháme ho tam a vytvoříme "dírky" na tkaničky. Těch docílíme pomocí zdobící kuličky (pokud ji ještě nevlastníš a chtěla bys, zapoj se do mé soutěže kterou nalezneš TADY - v ní se právě o tyhle šikovné pomocníky hraje :-)), tím, že vytvoříme několik stejných a pravidelně rozprostřených kapek. (viz. obrázek č.3)

Krok č. 4
Na řadu přichází černá zdobička. Tou uděláme na bílé "fracouzské" tenký obloček, který by měl napodobovat hranu tenisky. Poté spojíme kuličky několika tahy, díky kterým nám vzniknout tkaničky (viz. obrázek č. 4)

Krok č. 5
Celý design přetřeme průhledným lakem. No a tady je výsledek!

Gigi D'Agostino - La Passion

25. ledna 2012 v 16:50 | Angel-ina* |  Music
Stará písnička, já vím, ale prostě jak jsem ji slyšela na Kiss Hady tak si ji pořád zpívám nebo broukám :-P :-D


SOUTĚŽ Pošli návod a vyhraj!

25. ledna 2012 v 10:40 | Angel-ina*
Ahoj zlatíčka,
rozhodla jsem se na svém blogu uspořádat soutěž, a co co vlastně půjde? Když jsem projížděla vaše blogy, narazila jsem na rubriky s různými návody ať už se jednalo o líčení nebo lakování nehtů. A tato soutěž bude právě o tom.
Pošli mi na adresu: horseforevertogether@seznam.cz ve wordu zpracovaný tvůj návod na cokoliv (líčení, nehty, výroba doplňku..) a zapoj se tak do mé soutěže. A o co se vlastně soutěží? Jelikož ve svých návodech na nehtzové designy často používám zdobící kuličku, půjde tedy právě o ni. ZDOBÍCÍ KULIČKY NA NEHTY. Nemám určený limit, kolik z vás se do soutěže může zapojit, ale ocením 5 nejlepé ohodnocených návodů. Hlasování bude probíhat pomocí ankety.

Pokud se chceš přihlásit, stačí, když mi do komentářů napíšeš:
a) svoji přezdívku
b) adresu na tvůj blog
c) tvůj mail
Budu se těšit na vaše návody :-)
Do soutěže se zapojili:Fialové gelové nehtíky

24. ledna 2012 v 18:59 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Ahoj zlatíčka,
píšu vám, jak jsem slíbila. V sobotu se konal Hasičský ples, který jsem hodnotila jako jeden z nejlepších na kterých jsem kdy byla. Asi proto, že jsme s miláčkem každou chvíli chodili tancovat no a .. bylo to prostě hrozně fajn. Ale teď k věci :-) Ještě den předtím jsem dělala nehtíky své kamarádce A., která se stejně jako já s M., chystala na ples se sým přítelem. A. u mě ztrávila celé odpoledne, takže jsme měli čas probrat takové ty dívčí záležitosti (znáte to :-D). No a jak nakonec dopadl můj pracovní výkon? Takto :-)

Omlouvám se, že je to focené na fialovém podkladu, tudíž nehtíky tolik nevyniknou :(

Když jsem A. měla "z krku" přišla řada na mě. Já ze sebe chtěla udělat "Červenou Karkulku", protože jsem měla na ples nachystané své nové (no, koupila sem si je na jaře hned jak zkončila plesová sezóna, takže jsem v nich ještě nikde nebyla :-D) červené šaty a rozhodla jsem se, že svoje nehtíky jen nalakuju červeně. Nelekejte se fotky, nevlastním ruce strážce hrobky :-D Špatná fotka, no..

Nehtíky jsou moje přírodní, jen jsem některé bohužel nezachránila před ulomením :-(

Jak už jsem řekla, pro mě byl tenhle ples jeden z nejlepších protože ty ostatní pro mě většinou znamenaly jen puchýře na patě nebo prstech na nohou, ohromnou nudu a kdo ví co ještě. Ale tentokrát to bylo jiné a já doufám, že v této sezóně ještě nějaký podobný ples zažiju :-) A tady už já a můj miláček M. :-*

Bohužel moje krásné kudrdlinky nepřežily (i když byly několikrát přelakované lakem na vlasy) můj taneční zápal, s kterým jsem s M. řádila na parketu :-D

Mějte se krásně a zas někdy! Paaa...


Nevíš co dát kamarádce k narozeninám? Nech se inspirovat!

23. ledna 2012 v 19:39 | Angel-ina* |  Rady a typy
Víš o tom, že Tvoje kamarádka bude slavit v nejbližší době narozeniny a Tebe vůbec nenapadá, co jí dát? Poradím Ti. Pro tento článek jsem se nechala inspirovat několika dárečky, které jsem dostala od svých kamarádek.


1. ZVĚČNI VAŠE PŘÁTELSTVÍ
Určitě máš se svojí kamarádkou spoustu fotek. Zajdi proto do papirnictví, pořiď si nějaký pěkný rámeček a do něj umísti vás dvě. Předpokládám, že fotku máš jen v digitální podobě. Nech ji proto vyvolat v nějaké fotosběrně nebo si ji můžeš vytisknou doma na fotopapír.

2. MALÝ MÉĎA POTĚŠÍ VŽDYCKY
Kup jí malého medvídka (nebo jakékoliv jiné zvířatko) na kroužku. Může si ho připnout na školní batoh, nějakou tašku nebo ho mít třeba i na klíčích.

3. OZDOB JI
Víš, že tvoje kamarádka přímo zbožňuje naušnice a ostatní bižuterii? Pořiď ji proto nějakou pěknou sadičku, která bude např. obsahovat náušnice, náramek, nebo něco na krk. Pokud kamarádka slaví třeba 18. narozeniny, můžeš se poohlédnou po něčem i ve Stříbře :-)

4. JE MLADÁ, SVOBODNÁ, STUDUJÍCÍ.....A VONÍ!
Projdi se svoji kamarádkou různé drogerie a zastavte se u regálku s všemožnými vůněmi. Najde mezi nimi nějakou, která ji hrozně voní, ale momentálně si ji nemůže koupit? Další typ na dárek máš tedy jasný :-)

5. VYPIŠ JÍ ŠEK
Už si našla pro svoji kamarádku ten správný dárek, ale připadá ti, jako by tomu pořád něco chybělo? Přidej k dárku šek! Tuto knížečku plnou kamarádských šeků se sliby, které se plní, najdeš v papirnictví nebo i v knihkupectví.

6. KOSMETICKÁ TAŠTIČKA SE HODÍ VŽDY
V dnešní době a troufnu si říci, v každé drogerii už seženeš krásné kosmetické předměty přímo v nějakých pěkných taštičkách, nebo v hezké dekorativní krabici. Zkus koupit kamarádce sadu, která bude obsahovat sprchový gel, tělové mléko s vůní toho, co má ráda, nebo se poohlédni po malé kosmetické taštičce, ve které se bude ukrývat třeba řasenka a tužka na oči. Tyto sady mají tu výhodu, že nestojí až tak moc (samozřejmě jak které).

7. LAKY PRO KRÁSNÉ DRÁPKY
Příjde tvoje kamarádka do školy skoro pokaždé s jinou barvou nehtíků? Pořid ji tedy nějakou sadičku laků na nehty. Dnešní výběr značek a barev je skutečně obrovský, takže stačí zjistit její oblíbené barvy a máš vyhráno :-)

Lak pro špinavé nehty

23. ledna 2012 v 16:29 | Angel-ina* |  Péče o nehty
Ahoj zlatíčka,
jistě se tu najde plno slečen, které si rády nalakují nehty na červeno, černo, tmavě fialovou, no prostě jakékoliv tmavé barvy. Na nehtech barvičky vypadají skvěle, ale když už jsme se odhodlaly je sundat, vznikne nám hotová katastrofa! Odlakovač odtraní jen něco a navíc se nám od laku zabarví i prsty.

A proto bych vám ze své vlastní zkušennosti ráda doporučila jeden odlakovač od značky Essence, který je určený pro "extrémně" špinavé nehty. Dostala jsem ho společně ještě s několika laky stejné značky od mé sestry k narozeninám a od té doby bych se bez něj neobešla. Jak už jsem tedy řekla, lak odstraní úplně všechny nechtěné zbytky na nehtech a to důkladně! Je bez acetonu a hodí se i pro gelové nehty.

Essence nail polish remover ultra

Jelikož jsem lak dostala, nemohu vám tedy říct, kolik stál. Ale jakmile se objevím v nějaké drogerii, zkusím se podívat a popřípadě cenu dopsat :-)

Moje "malá" sbírka laků na nehty

20. ledna 2012 v 19:00 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Ahoj zlatíčka,
jelikož jsem doma kvůli tomu, že jsem nemocná, rozhodla jsem se udělat pořádek ve své sbírce laků na nehty. Všechny jsem pořádně protřepala a vyzkoušela, jestli jsou stále funkční. Ty, co nebyly, letěly do koše. Abych pravdu řekla, mám od každého druhu laku (přes praskací, třpytivé, pastelové, prhledné, metalizové, černé, bílé, barevné) alespoň jeden :-D. Za tuto sbírku vděčím hlavné svojí mámě a sestře, které mě pravidelně laky zásobují. Tímto jím za to velmi děkuji a jako odměnu za tyto malé barevné lahvičky jím vždy na rukou vykouzlím nějaké pěkné nehtíky. Takže tady je foto :-)
Ani nevím, kolik jich je. Počítat se mi je skutečně nechtělo :-D

Opět jsem NEODOLALA!

20. ledna 2012 v 16:39 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak se vám daří? Přišla jsem se vám sem svěřit s jednou věcí. Jelikož už plně propukla plesová sezóna, všude vám nabízí plesové šaty, ať už dlouhé, nebo je krátké koktejlky. Sama sobě jsem si slíbila, že si několik dlouhých měsíců nepořídím ani jedny šaty a už vůbec né černé, protože jich mám doma plnou skříň a moje máma už je z toho na prášky :-D. Jedno nudné odpoledne jsem projížděla aukrem, zadala jsem do vyhledavače "šaty" a už to jelo. No, a co se nestalo. Hned do 3 položky na stránce jsem se přímo zamilovala a řekla jsem si, že ty šaty prostě budou MOJE! No, a tak se i stalo. Dned odpoledne jsem je byla nap oště zaplatit a teď už jen budu čekat na balíček až mi příjdou. Jen doufám, že se mi podaří přesvědčit mého miláčka M. aby jsme zašli ještě na nějaký ples. Jinak tady je fotka :-)
Úplně jsem se do nich zamilovala!

A co vy? Byli jste už na nějakém plese nebo se teprve chystáte? Piště komentáře a mějte se krásně, paaa!

Dlouhá cesta

14. ledna 2012 v 20:29 | Angel-ina* |  Rady a typy
Ahoj zlatíčka,
chtěla bych se s vámi podělit o jeden film, který jsem "viděla" o víkendu. No, viděla. Nedokoukala jsem ho do konce, protože jsme se s M. přemisťovali k nim. Možná jste ho zahlédli na Nově i vy. Ale i za těch pár minut mě ale zaujal a líbil se mi. Nedalo mi to, a ve škole jsem si ho musela stáhnout :-D. Není sice nejnovější, byl natočen v roce 2002, ale myslím si, že i přes to se na něj můžete podívat. Je to film, u kterého se prostě nedá nebrečet. V hlavní roli je Mandy Moore a Shane West. A tady je malá recenze o filmu:


Pokaždé, když do malého přístavního města Beaufort v severní Kalifornii zavítá jaro a vítr zavoní piniemi a mořem, vzpomene si Landon Carter na svůj poslední rok na střední škole a na dívku, která změnila celý jeho život na Jamie Sullivanovou. Byla vážná a konzervativní, její otec, reverend baptistické církve, ji vychovával přísně a bohabojně a Jamie jako by vůbec nezajímalo, že se jí ostatní spolužáci po straně posmívají. Zato Landon byl tehdy bezstarostný větroplach, který se potloukal s kamarády, vymýšlel klukoviny, nedělal si žádné plány do budoucna a upřímně řečeno si příliš nevěřil. Přesto se jednoho dne život těchto dvou mladých lidí osudově protnul a mezi Jamie a Londonem se zrodila láska.

AVON řasenka Super SHOCK speciální edice

12. ledna 2012 v 17:49 | Angel-ina* |  Líčení
Ahoj zlatíčka,
chtěla bych vám představit jednu (pro mě) úžasnou řasenku od Avonu Super SHOCK! Je to snad jedna z toho x řasenek, se kterými jsem byla skutečně spokojená. Dostala jsem jí od své budoucí tchýně na Vánoce a nemůžu si ji prostě vynachválit. Jako jedna z mála nelepí řasy k sobě, hezky je natočí a prodlouží. tahle řasenka mi prostě vykouzlí pohled mrkací panenky snadno a rychle.
+ Nelepí řasy k sobě
+ Natočí řasy
+ Prodlužuje řasy

- Vyšší cena (i když to není žádná katastrofa)


Řasenku používám každý den a určitě vám ji můžu doporučit. Snad s ní budete spokojeni tak, jako já :-)


Růžový Nail Expert Manicure

11. ledna 2012 v 18:09 | Angel-ina* |  Péče o nehty
Ahoj zlatíčka,
není to tak dávno, co jsem se vám tu zmiňovala o tzv. vápníku na nehty, který sama používám a touto cestou jsem se ho snažila doporučit i vám. Bohužel mi došel, a tak jsem se vydala do drogerie pro nový. Než jsem se však dohrabala k místu, kde bych normálně popadla vápník, dala ho do košíku a vydala se k pokladně, zastavila jsem se u regálku značky Miss Sporty, kde mě zaujal tento "lak".
Tyto vyživující laky od Miss Sporty s názvem NAIL EXPERT MANICURE seženete v drogeriích od 45 do 60,-.
P.S.: Nehty na fotce jsou moje rostlé :-D

Miss Sporty rozšířila řadu pečujících přípravků o dvoufázovou péči o nehty. Složení obsahuje posilující složky jako jsou kalcium a vitamíny. Kalcium nehty zpevní a zabrání jejich lámání a vitamíny nehty vyživí. Tento lak obsahuje vitamín A, který podporuje růst nehtů. Na trhu můžete najít i zelený lak, který obsahuje vitamín E a nehty zpevňuje.

NEW YORKER Fishbone - Nová zimní kolekce

11. ledna 2012 v 15:09 | Angel-ina* |  Móda
New Yorker představil novou zimní kolekci pro zimu 2011 od značky Fishbone. Kolekci uvítá mladší generace, která má ráda volné oblečení a nebojí se stylového oblečení.

Víkendový relax

9. ledna 2012 v 18:29 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
tak jak jste si užili víkend? Já jsem se rozhodla po tom týdením teroru ve škole trošku relaxovat. A jak jinak než po boku mého skvělého muže M.. Celý týden ve škole jsem se pořád učila a snažila jsem si vylepšit "skóre" ve škole, když se blíží to pololetí, takže když jsem byla doma, byla jsem za to ráda a ani jsem neměla chuť si jít někam sednout s přáteli apod. Celý pátek jsme jen proleželi v posteli a večer jsme si potom s moji mladší sestrou S. zahráli Uno a Prší. V sobotu jsme si šli zaběhat (měla jsem z toho dobrý pocit, aspoň jsem udělala něco pro svoje tělo :-P).

Neděle byla taky pohodová, i když se mě zmocňovala ta představa, že v pondělí budu muset zase brzo vstávat a táhnout se s taškami x kilometrů daleko do školy a na int :-/. Naštěstí mě M. na autobus zavezl, takže jsem si mohla o hodinku přispat (zlato moje :-*). Teď sedím na intru a píšu sem. V hlavě se mi honí několik myšlenek, které se snažím vyřešit. Týká se to především školy, jelikož máme být z několika předmětů zkoušení nebo máme z nějakých látek psát. Takže bych to vše ráda zvládla, pokud možno, co nejlépe.

A co se blogu týče. Chtěla bych vám poděkovat za skvělou návštěvnost, která mě doprovází asi posledních 14 dní. Takže děkuji! Moc si toho vážím a jsem hrozně ráda, že se moje články čtou a snad se i líbí. Jak jsem už ale řekla (napsala). Ve škole máme fofry a já bych nerada, aby blog zaostával. Budu se tedy snažit nějaké články přednastavit, aby tu bylo pořád co číst :-).

Tak se zatím mějte!

Mike Candys & Evelyn feat. Patrick Miller - One Night In Ibiza

9. ledna 2012 v 17:19 | Angel-ina* |  Music
Kdo by ji neznal?! Hraje se pořád a snad všude. One night in Ibiza :-P


Princezna Viktorie

8. ledna 2012 v 15:39 | Angel-ina* |  Angel-ina* čte
Musím se přiznat, že tuhle knížku jsem nedočetla celou. Mám přečtených asi tak padesát stránek a od té doby jsem knížku neotevřela. Nevím, moc mě nezaujala. Hlavně jsem se hodně ztrácela v ději, protože se v něm prolíná minulost s přítomností a nikdo mě na to předem neupozorní (smích). Takže uvidíme jestli se dohrabu k dočtení. Jinak jsem na Vánoce obdržela dvě knížky, na které jsem si brousila zuby (Stefanovy deníky - chuť krve a Krásní mrtví - Arizona), takže se asi pustím do čtení těchto dvou :-) Pokud jste někdo knížku "Princezna Viktorie" četl, budu jen a jen ráda za vaše komentáře a názory na ni.


Učení a hudba. Jde to dohromady?

7. ledna 2012 v 18:39 | Angel-ina* |  Dotazníky
Ahoj zlatíčka,
jelikož je před pololetím a brzy se začnou uzavírat známky, samozřejmě že se vše snažím dohnat na poslední chvíli (smích). Za těch pár dní co jsem na intru jsem přišla na jednu věc. Učí se mi líp, když mi k tomu hraje hudba. Ať už v celém pokoji nebo jen ve sluchátkách. To mě přivedlo k tomu vytvořit po dlouhé době další dotazník právě na toto téma. Tady na intru jsem vypozorovala hned několik lidí, kteří při jakékoliv aktivitě mají puštěnou hudbu, jsou tu ale samozřejmě i ti, kteří na svou činnost potřebují naprostý klid a máme tu i ty případy, kteří si nezapamatují nic bez toho, aniž by si to nahlas předříkávali.


A já se vás tedy ptám, kam by jste se zařadili vy??
Budu se těšit na vaše zajímavé komentáře :-)