Únor 2012

Rozhovor pro dajulq-aaa-law.blog.cz

27. února 2012 v 14:09 | Angel-ina* |  Vyzpovídali mě
Pokaždé když otevřu svoji e-mailovou schránku a uvidím v í nějaký e-mail s nabídkou rozhovoru, poskočím radostí. Hrozně ráda odpovídám na vaše dotazy a otázky. Baví mě to. Dnes mě oslovila jedna milá blogerka dajulq-aaa-law, které jsem rozhovor poskytla. No a tady je!

Lidičky určitě jste si že mezi oblíbenými odkazi mám jméno Angeli-na*.
Je to pro mě důležitá blogerka kvůly které jsem si založila tento blog.
Má velmi mnoho zkušeností s blogařením a proto taky píše pro krásná.cz
a dokonce i spolupracuje na psaní modního magazínu od Annette Krubner.
Která začínala blogem Naleznete ho ZDE!
Ale ted přejdeme k samotnému rozhovoru :))

1.Co tě přivodlo k tomu založit si blog??
A: Současný blog jsem si založila v říjnu roku 2008 a vedla mě k tomu moje velká láska ke koním. Prostřednictvím blogu jsem se s ostatními chtěla podělit o své zkušenosti a zážitky s koňmi. Postupem času jsem ale blog začala předělávat a momentálně je z něj to, co je :-)

2.Jaké máš zkušenosti z blogováním??
A: Zkušeností mám mnoho a jsou jak dobré tak bohužel i ty špatné (sprosté nadávky a urážky od čtenářek apod.)

3.Jak si se stala blogerkou na krásná.cz a co tě zaujalo??
A:S tím, že bych mohla psát pro Krásná.cz jsem nijak nepočítala. Každopádně jsem zkusila štěstí a jen ze zvědavosti do redakce poslala svůj článek, který mi tam později vyšel. Několik týdnu poté mi od redakce přišla nabídka s návrhem ohledně psaní pro tento web, a tak jsem ji přijala :-)

4.Jak tě napadlo psát magazín o modě??
A:Já magazín nepíšu, ale jedna blogerka Annette, s kterou se podílím na jejím módním magazínu. Je to pro mě skvělá zkušenost jak si vyzkoušet něco jiného, než je jen psaní článků na blog.

5.Myslíš že to dotáhneš daleko??
A:Píšu ráda a celkově mě psaní baví. Pokud by mě blog dovedl někam dál (psaní článku pro další webové portály atd.) rozhodně bych se nebránila :-)

Angelino rozhovor stojí za to a moc ti děkuju :)))Tvůj rozhovor mi pomohl v mnohých zkušeností.

Elite models - Rio Glam Girl

27. února 2012 v 13:42 | Angel-ina* |  Krása a zdraví
Chtěla bych vám představit čtyři nové vůně z kolekce Elite models, která stojí v čele módních trendů po celém světě. Každá z těchto vůní představuje jedno město, která nám přiblíží jeho vzrušující životní styl. Jedná se o Rio, New York, London a Paris.

Jako první se nám představí vůně Rio Glam Girl.
Rio - co si pod tím asi tak představit? Držím v ruce krabičku s parfémem, která se pyšní tmavě růžovým pozadím s luxusním leopardím vzorem. Jsou tu i ohňostroje, z kterých si dokážu jasně představit karnevaly v Riu de Janeiru, kde můžeme vidět tanečnice oblečené do nejrůznějších kostýmů kde na pojizdných pódiích tančí sambu. Působí to sladce a tak jsem zvědavá, co se bude schovávat uvnitř. Otevřu krabičku a do ruky mi vklouzne lahvička o obsahu 50ml. Když přivoním, nemýlila jsem se. Ucítila jsem velmi sladkou vůni, která se skládá z acai berry, pivoňky, jasmínu, fialky, santalového a palisandrového dřeva. Parfém v sobě ukrývá hlubokou smyslnost, která je naprosto ideální pro příležitosti, kdy máte navštívit nějaké okouzlující místo.

Tuto vůni (50ml) seženete od sto devadesáti devítí korun českých.


Spolupráce s Annette Krubner a jejím módním magazínem

27. února 2012 v 9:19 | Angel-ina* |  Kariéra
Jsem nesmírně ráda, že vám mohu oznámit jednu věc. A o co vlastně jde? Určitě se mezi vámi najde plno z vás, kteří znáte blogerku Annette Krubner. Můžete jí vidět na stránkách Krásná.cz, Kámoška.cz, nebo můžete navštívit její blog, na kterém se dočtete spoustu zajímavých věcí. Naleznete ho ZDE! Určitě se nebudu pléct, když řeknu, že mnozí z vás víte o tom, že Annettka vydává pravidelně každý měsíc svůj vlastní módní magazín. A proto bych vám hrozně ráda řekla, že jsem se domluvila s touto milou a sympatickou slečnou na spolupráci v jejím magazínu. Je to pro mě rozhodně skvělá příležitost a zkušennost. Rozhodně je to něco úplně jiného než jen psaní článků na blog a já jsem za tuto možnost hrozně ráda. Mé příspěvky naleznete v Annettčině magazínu v rubrice HOME DESIGN.


Trápí tě popraskané ruce?

25. února 2012 v 17:59 | Angel-ina* |  Krása a zdraví
Sice už venku nejsou mrazy jako např. před týdnem, ale i přesto jsem se rozhodla pro tento článek. Jelikož patřím mezi ty, které v zimě trápí popraskané ruce a prstíky, rozhodla jsem se s vámi podělit o několik rad, jak proti prasklinkám bojovat.

VAZELÍNA S MĚSÍČKEM
Vazelína ruce skvěle promastí a měsíček hojí. Pokud máš ruce hodně vysušené a popraskané, zkus je na nocr namazat silnější vrstvou vazelíny a ručky schov do kosmetických rukavic.

KONOPTÁ MAST
Tato mast je až nepříjemně mastná, proto jsem jí používala opět jen přes noc společně s rukavicemi. Je to vysoce účinná mast nové generace určená pro kvalitní ošetření suché nebo jinak problematické pleti. Při exému, pro regeneraci a zvláčnění kůže.

KROKODÝLÍ MAST - ZARUČENÁ SLAST
Tahle mast se hodí pro všechny popraskané ruce i paty. Je vhodná i na opruzeniny (např. z kola), podrážděnou pokožku ale dokonce i pro manikúru a pedikúru.
Skvělý krém od švédské společnosti Oriflame s jahůdkami

Tak, tady jsem vám vypsala ty "nejlepší" masti, které mi hodně pomohli od popraskaných rukou. Byla to fakt hrůza. Praskliny praskaly a z prstíků tekla krev, nemohla jsem pořádně nic vzít, moc to bolelo. Teď už mám ručky v pohodě ale mažu pořád. Už né těmito mastičkami, ale moc jsem si oblíbila jeden krém od firmy Oriflame s jahůdkami.

Krásní mrtví - Arizona

24. února 2012 v 19:29 | Angel-ina* |  Angel-ina* čte
Krásní mrtví - o této edici knížek od Eden Maguire jsem se vám tu už jednou zmiňovala. Jednalo se o první knížku s názvem Jonas, ve které se mladá studentka Darina snažila vyřešit záhadnou smrt svého spolužáka Jonase. Když se jí to povede, Jonas se spokojeně vrací na odvrácenou stranu a na Darinu čeká další úkol. Vyluštit záhadnou smrt její krásné a sebevědomé spolužačky Arizony. Skutečně by se vyrovnaná Arizona sama utopila v jezeře? Spáchala sebevraždu? To všechno se dozvíte, pokud si přečtete tuto knížku, která mě zaujala stejně jako ta předchozí a už teď se těším na další díl, kde má Darina řešit další případ týkající se úmrtí své spolužačky Summer. Jen pro info - tato knížka výjde 5. dubna 2012

Stefanovy deníky - Chuť krve

18. února 2012 v 18:29 | Angel-ina* |  Angel-ina* čte
Mám tu pro vás další recenzi a shrnutí knížky, kterou jsem dostala na Vánoce. Jedná se o pokračování Stefanových deníků, tentokrát s názvem CHUŤ KRVE.


Celá knížka vypráví o prvních měsících života bratrů Salvatorových, Damona a Stefana, poté, co z nich jejich společná láska Katherine udělala upíry. Zatím co Damon odmítá přijmout tuto skutečno, být upírem, Stefan se naopak pouští do kruté role rozparovače a živí se nadále lidskou krví. Když Stefan nadále likviduje obyvatele města, zabrání mu v tom krásná upírka Lexi, která ho odnaučí být závislí na lidské krvi a naučí ho živit se pouze krví zvířecí. Mezitím se Damon dostane do pasti jednoho místního ředitela cirkusu, který hodlá na Damonovi vidělat pořádný balík peněz tím, že uspořádá utkání mezi ním a zvířetem. Později se k němu Stefan dostává, potaji samozřejmě, a pod přetvářkou toulahové mladíka co shání práci se snaží Damonovi pomoci z pasti ven.


Knížka mě zaujala stejně, jako předchozí díl a již nyní se chystám do knihkupectví pro další díl, který má název PROKLETÍ.

Píšu pro KRÁSNÁ.CZ

17. února 2012 v 18:09 | Angel-ina* |  Kariéra
Ahoj zlatíčka,
mnozí z vás už to nejspíš zjistili, ale pořád mi tu na blogu chybí štítek, který by znázorňoval, že se podílím na psaní článku pro tento webový portál. Redakce je pro nás, nové blogerky, zatím připravuje. Psaní pro tenhle web je pro mě rozhodně skvělou zkušenností. I když na stránkách pod články najdete skoro samou kritiku, každý pozitivní komentář vás však potěší. Rozhodně si nemyslím, že umím nějak dobře extra psát, nebo dávat vám rady do života, to určitě ne. Ale jak už jsem řekla, zkušennost je to pro mě ohromná a jsem ráda za tuto příležitost, kterou jsem od redakce dostala.
Budu hrozně moc ráda, když na můj blog budete chodit dál a budou se vám moje články líbit. Díky za skvělou skvělou návštěvnost, díky které mám chuť se skrz blog propracovat ještě dál! Mějte se krásně!

Káva jako pleťový peeling?!

16. února 2012 v 15:59 | Angel-ina* |  Krása a zdraví
Ano, je tomu skutečně tak. Není to dlouho, co jsem na internetu četla jeden článek o pleťovém peelingu z kávy. Z počátku jsem tomu nechtěla věřit, že by černá usazenina, která zůstane na spod hrníčku, když kávu dopijete, mohla být prospěšná mé pleti. O pár dnů později, když jsem se podívala na svou pleť a s hrůzou v očích spatřila pár černých teček a ještě nějaké nedokonalosti, rozhodla jsem se proto rychle zakročit.

Jak připravit peeling?
Příprava je naprosto snadná. Vezmeme si nějakou mističku do které dáme podle potřeby kávu. Mě stačily 2 malé lžičky. Poté kávu lehce zalejeme teplou vodou (né vařicí), aby nám vzniklá taková kašička. Tu potom nanášíme na odlíčenou pleť a postupujeme s ní jako s peelingem. Když už se vám zdá, že pleť by mohla být vyčištěná, peeling z kávy opláchneme vodou. Pozor na oči, aby se vám do nich nedostaly zrníčka z kávy.

Doporučuji pleť po aplikaci peelingu natřít nějakým voňavým hydratačním krémem, nebo pokud se chystáte do sprchy tak ji omyjte mýdlem. Aroma z kávy vám totiž zůstane na obličeji a podle mého přítele M. jsem po sundání kávy z obličeje voněla jako magi xD

Na mě osobně nento nápad zapůsobil a proto má u mě jedno velké plus. Pleť jsem měla po peelingu skutečně jemnou. Jestli i vy máte s peelingem nějaké zkušennosti nebo máte nějaký jiný typ na masku či cokoliv podobného, určitě napište ;). Budu jen ráda!

Essence - Vampire´s Love

15. února 2012 v 19:29 | Angel-ina* |  Líčení
Miluji upíry!
Ahoj zlatíčka,
hrozně ráda bych vám chtěla představit limitovanou edici od Essence s názvem VAMPIRE´S LOVE. Tato kolekce mě hrozně nadchla, protože obsahuje moje oblíbené kouřové odstíny a celkově na mě působí hrozně tajemně.


Chceš se mnou udělat rozhovor?

14. února 2012 v 18:19 | Angel-ina* |  Rozhovory
Poslední dobou, přesněji od té doby co píšu pro Krásnou, mi na můj blogoý e-mail chodí několík žádostí o to, abych ostatním blogerkám poskytla rozhovor. Dělám to skutečně ráda, protože některé otázky jsou velmi zajímavé a propracované, což se mi líbí. Pro ty, co by se mnou tedy nějaký ten rozhovor v budoucnu plánovali, rozhovory poskytuji :-)

Stačí, když mi napíšeš sem pod článek, že by jsi se mnou chtěla udělat rozhovor a poté mi jen poslat otázky na e-mail horseforevertogether@seznam.cz. Budu se snažit odpovídat co nejrychleji ale jak už jsem se tu zmiňovala několikrát, momentálně je škola (a přítel :-P) na prvním místě.

Pravidelně každé pondělí

13. února 2012 v 19:00 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak se máte? Víkend je za námi a první školní den už taky. Dnes jsem tak přemýšlela nad svým blogem, no, přesněji nad psaním článků a přišla jsem na to, že si na něj najdu čas jen každé pondělí. Kdyby to záleželo jen na mě, přidávám sem články o 106. Ale bohužel, od té doby co jsem na jiné škole a čeká mě doplnění klasifikace se pořád učím, dopisuju sešity nebo dělám různé úkoly, které ve škole dostaneme. Snad mě chápete a pokud ne, alespoň se o to pokuste :-)

Jinak tady to už je starší fotka, ale jeden večer z neděle na pondělí jsem zatoužila po gelovkách,
a tak jsem si je narychlo vykouzlila :-)
A tady moje současné nehtíky, o kterých bych vám ráda napsala (časem)
článeček do rubriky nehtovýc designů.
Chci vám ale hrozně ráda poděkovat za tu skvělou návštěvnost, kterou poslední dobou na blogu mám. Jsem za ni velice vděčná a doufám, že na můj blog budete chodit dál a dál, i když tu tak do konce března nic extra nebude. Mějte se krásně!

Schovej vlasy pod čepec

10. února 2012 v 20:47 | Angel-ina* |  Móda
Nenech svoje ouška mrznout a společně s vlasy je schovej pod moderní čepice.

I když venku není skoro žádný sníh, tak i přes to přituhuje. Co to znamená? Nejvyšší čas na to vytáhnout ze skříní čepice. Já osobně zimu jako takovou ráda nemám, ovšem zimní móda v podobě kabátků, teplých šal a rukavic se mi velmi líbí.

Moc dobře vím, že většina z nás čepice v lásce zrovna nemá, protože si jimi akorát zkazí svůj pracný účes. Kdysi jsem četla jeden článek, ve kterém se psalo, že čepice jsou nezdravé, co se vlasů týče.

Podle mě čepice nejsou nezdravé, tedy jen v tom případě že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Čepice by ti měla určitě dobře sedět na hlavě, neměla by ti být nikde volná a určitě by tě neměla ani nikde tlačit. Čepice z nekvalitních materiálů ti většinou více vlásky zatuchávají.
V zimě jsou čepice určitě důležité, protože nechrání jen tvoje uši a hlavu, ale i vlasy. Možná si o tom nevěděla, ale ani velmi nízké teploty vlasům neprozpívají.

Pokud je tvým problémem, že ti vlasy pod čepicí plihnout, nenech je volně. Tuto situaci se snaž vyřešit různým druhem copu nebo si z vlasů udělej drdůlek. Poté vlasy bez pomocí gumiček nebo jakýkoliv sponek smotej a schovej pod čepici.

K různým stylům čepic se hodí určitě jiný účes, takže můžeš experimentovat, co ti bude slušet nejvíce.
Když nechceš, aby se ti tvůj dokonalý účes pod čepicí zničil, určitě to nepřeháněj s lakem. Nechceš přeci, aby tvoje vlasy kopírovaly tvar čepice. Díky laku by se jim to povedlo. Takže lak ano, ale určitě v rozumném množství.

Čepice jsou podle mě skvělým módním doplňkem, a v zimě obzvlášť. Z dnešní nabídky si můžeš vybrat jak různé styly čepic tak i barevná nebo střihová provedení. Nabídka je skutečně široká.

Dnes slaví Veroniky!

7. února 2012 v 16:09 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka!
Dnes bych prostřednictvím tohoto článku chtěla popřát vše nejlepší svým jmenovkyním Veronikám. Pokud to o mě ještě nevíte ( nebo jste si nepřečetli článek "KDO JE ANGEL-INA*"), tak příjdete na to, že i já jsem nositelkou tohoto jména. Takže všem Verčám nebo i těm, co se dnes, tedy 7. 2. narodili, přeji vše nejlepší, hodně těstí, zdraví, lásky a úspěchů!
Svátek nijak neslavím. Potěší mě přání nebo smska od každého, kdo si na mě vzpomene :-) I když to není nic výjmečného, dostala jsem od své maminky bonboniéru Milka a úžasné tričko z C&A (psala jsem tu o něm dokonce článek), takže radost :-)
Jinak co se školy týče, je toho moc. Dnes mi stanovili další termín zkoušek z jednoho předmětu, takže hned po dopsání tohoto stručného článečku se vrhám do učení, kde mě čeká právo a slovíčka do angličtiny, z kterých zítra píšeme písemku. Tak snad vše dobře dopadne. Tak tedy ještě jednou, vše nej holky!!

Víkend na ledovém ostří

6. února 2012 v 15:59 | Angel-ina* |  Deník
Ahoj zlatíčka,
jak se vám daří? Ti z vás, kteří na můj blog chodíte pravidelně nebo alespoň často jste si mohli všimnout, že se tu nic nového neobjevilo. Mám k tomu jeden veliký důvod (o kterém jsem mimo jiné natočila i video, jenže jsem měla problém nahrát je na youtube, takže jsem odsouzena k tomu vám to tady vše vypsat). Přešla jsem na jinou školu! Takže mě čeká doplnění klasifikace za první pololetí, to znamená, že jakmile příjdu ze školy, lehnu do postele s kupou sešitů a knížek, no a do večera mám o zábavu postaráno. Nejspíš tu na blogu moc velkou aktivitu nečekejte, chci se zatím naplno věnovat škole a nachytat co nejlepší známky. Budu se ale snažit alespoň něco málo zveřejnit, aby blog nezaostával úplně :-)

285150_159831940758214_151311154943626_314819_5607171_n_large

Jinak co se víkendu a jednoho dne pololetních prázdnin týče, tak tyto dny jsem strávila na ledě. Ano, už zase. Nemůžu si pomoct ale nějak mě to chytlo :-) Naučila jsem se KONEČNĚ přešlapovat (víte co myslím, když jedete pozadu a skládáte nožky jednu přes druhou a děláte tak kruh, jo tak přesně tohle to jsem se celý víkend učila :-D). A jak jste vy strávili prodloužený víkend?? Mějte se krásně!

SOUTĚŽ Pošli návod a vyhraj! Přihlaš se

6. února 2012 v 12:39 | Angel-ina*
Ahoj zlatíčka,
je tu poslední šance přihlásit se do mé soutěže POŠLI NÁVOD A VYHRAJ! Zatím mám 3 kandidátky, od kterých jsem obdržela návody do soutěže. Návod může být na cokoliv (nail design, účes, výroba módního doplňku...).
Pošli mi na adresu: horseforevertogether@seznam.cz ve wordu zpracovaný tvůj návod na cokoliv (líčení, nehty, výroba doplňku..) a zapoj se tak do mé soutěže. A o co se vlastně soutěží? Jelikož ve svých návodech na nehtové designy často používám zdobící kuličku, půjde tedy právě o ni. ZDOBÍCÍ KULIČKY NA NEHTY. Nemám určený limit, kolik z vás se do soutěže může zapojit, ale ocením 5 nejlepé ohodnocených návodů. Hlasování bude probíhat pomocí ankety.
Pokud se chceš přihlásit, stačí, když mi do komentářů napíšeš:
a) svoji přezdívku
b) adresu na tvůj blog
c) tvůj mail
Budu se těšit na vaše návody :-)