Duben 2012

Elite models - London Queen

24. dubna 2012 v 17:37 | Angel-ina* |  Krása a zdraví
Má m tu pro vás ukázku další vůně z řady Elite models. Tentokrát se podíváme na vůni London Queen.
Z této vůně přímo pulzuje energie, která se skrývá v nekonformnosti, rozmanitosti a okouzlujícími módními styly. Tato dynamická vůně London Queen tě přenese do tohoto okouzlujícího města, ve kterém by sis s touhle vůni připadala jako skutečná královna. V parfému najdete smyslnou vanilkovou vůni postavenou na lehkých květinových a ovocných notách. Ucítíte trio z mandarinky, bergamotu a maliny, která nejprve dodá jiskřivou a svěží vitalitu. V srdci vůně se nachází švestka, jasmín a exotické tahitské tiary. Hřejivé tóny vanilky a benzoinu smíchané společně s pižmem tvoří něžný a přitažlivý základ vůně. Celkový dojem pozvedne všechny tvoje smysly. Vůně je ideální na párty a jiné společenské akce, které tě vtáhnou do davu.

Rozhovor pro nothing-perfekt.blog.cz/

24. dubna 2012 v 16:54 | Angel-ina* |  Vyzpovídali mě
Nedávno se mi na emailu objevila další nabídka na rozhovor. Velmi ráda jsem ji přijala a odpovědala na otázky, které se mi hrozně líbily. Tak tady je! Rozhovor vytvořila jedna milá slečna z blogu www.nothing-perfekt.blog.cz
J = JindRul A = Angel-ina*

J: 1. otázka: Jak jsi se dostala k blogu??

A: K mému prvnímu blogu jsem se dostala úplnou náhodou. Brouzdala jsem po internetu a nacházela blogy jiných no a když jsem uviděla možnost mít svůj vlastní blog, neváhala jsem a založila jsem si ho. Bohužel tento blog můj první není. Původně jsem ho měla jen jako stránky s informaci ohledně koní (péče, ježdění, nemoci apod.). Až postupem času jsem ho předělala do nynější podoby.

J: 2. otázka: Měla jsi jenom tento blog??

A:Jak už jsem se zmínila. Tento blog není můj první. Měla jsem asi ještě 3 blogy, ale po nějaké době jsem je zrušila a zaměřila se pouze na jeden.

J: 3. otázka: Jaká je tvé oblíbené jídlo??

A: Musím říct, že na tuto otázku se mě už hodně dlouho nikdo nezeptal :-) No, jelikož jsem vegetariánka, kuřecí řízek s braborovým salátem to zrovna není. Ovšem co jsem si zamilovala je čína se sójou a s rýží od
mé maminky :-)
J: 4. otázka: Byla by jsi radši sebou nebo někým jiným?
A: Jsem ráda, kým jsem. Nesnáším přetvařování a rozhodně si na nikoho nehraji. Snažím se být sama sebou, ukázat lidem své vlastnosti a to, jaká doopravdy jsem. Nemá cenu vydávat se za někoho jiného :-)
J: 5. otázka: Chodím k tobě tak třikrát za den..kolik máš za den (průměrně) návštěvnost?
A: Wáu tak to mě těší. Díky :-) Moje denní návštěvnost se pohybuje mezi 90-120 návštěvníky :-) Tím jsem těm, kteří na můj blog chodí pravidelně nebo alespoň se tam párkrát zatoulají velmi vděčná :-)
J: 6. otázka: Máš nějaký koníček ??
A: Těch je hned několik :-) Už asi 12 let jezdím na koních, studovala jsem s nimi i školu ale ze zdravotních důvodů jsem byla nucena přestoupit jinam. Jinak mezi mé ostatní záliby patří focení (ať už fotím já nebo jsem sama modelem), hudba, tanec, posezení s přáteli ale hlavně lenošení s mým přítelem :-) ;-)
J: 7. otázka: Znáš můj blog nothing-perfekt.blog.cz??
A: Bohužel zatím ne. Poslední dobou na blogu moc aktivní nejsem, je to hlavně kvůli škole, ale jak tohle hektické období skončí, tak se určitě polepším ;-)
J: 8. otázka: Neviděla jsem žádná tvá videa. Vytváříš nějaká??
A: Pár videí ode mě by si jistě našla na youtube.com. Ovšem nevytvářím je o sobě, ale dělala jsem nějaká, kde jsem s přítelem, s přáteli nebo s koníkem, kterého jsem dlouhou dobu jezdila :-)
J: 9. otázka: Seš na Kamarádka.cz a na Krásná.cz Udělala jsi pro to něco ??
A: Na Kámoška.cz jsem jen ze zvědavosti odpověděla na rozhovor, který jsem tam našla a o pár dní později jsem našla svůj blog zařazený mezi ostatními blogerkami. Bylo to pro mě něco skvělého. S Krásnou.cz to bylo podobné. Napsala jsem tam ze zvědavosti jeden ze svých článků a asi po měsíci mi přišla nabídka na spolupráci.

Ještě jednou praskliny

24. dubna 2012 v 16:49 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Mnozí z vás co chodí na Krásná.cz jistě zaznamenali, že se tam před nedávnem objevil můj článek, který se zmiňoval o praskacím laku na nehty. Kritika čtenářek mě ani tak nepřekvapila. Skoro každý se tam oháněl tím, že tyto laky jsou půl roku stará záležitost, že to každý zná apod. Ale musím říct, že hodně slečen v mém okolí o tomto typu zkrášlování nehtů slyšelo poprvé a asi proto jsem se rozhodla článek vytvořit. Nicméně, přidávám fotku s jiným podkladem, než je jen bílý a musím říct, že tato kombinace mě velmi zaujala. No řekněte sami :-)


Kurz sociálních dovedností

24. dubna 2012 v 16:44 | Angel-ina* |  Deník
Zdravím !!
Chci vám jen oznámit, že od středy 25. 4. do pátku 27. 4. odjíždím na kurz sociálních dovedností. Jedná se o seminář, kteří zřizuje moje škola a při ukončení kurzu nám budou předána jistá osvědčení, která prý budeme moci uplatnit v budoucnu, až budeme třeba žádat o práci. Musím říct, že se mi tam vůbec nechce :-/ Už jen kvůli tomu, že máme nabitý program a taky proto, že v budově kde budeme je hrozná zima. Takže první věc kterou dávám do cestovní tašky je teplá deka, potom nějaká ta mikina a teplé protiskluzové ponožky. Teprve pak jde až to další. Snad to tam všichni přežijeme ve zdraví a rychle to uteče. Jinak dnešek mám díky zítřejšímu odjezdu volnější, takže tu můžete očekávat pár článků :-) Mějte se krásně!

Vyhodnocení soutěže POŠLI NÁVOD A VYHRAJ

11. dubna 2012 v 12:12 | Angel-ina*
Jelikož na blog moc času nemám, jsem nucena vyhodnotit a kompletně uzavřít probíhající soutěž na svém blogu POŠLI NÁVOD A VYHRAJ.

V této soutěži jste se mohli nechat isnpirovat dvěma krásnými návody, které obsahovaly návrh na nail design a na praktický účes. Nejvíce hlasů si od vás získal návod na praktický účes, podobný koláčku Homera Simpsona, který vyhotovila Madelain.
Komu dáš svůj hlas?
Michelle El.................. 37.2% (45)
Madelain.................. 62.8% (76)

V této soutěži zvítězila Madelain s počtem 76 hlasů! Tímto výherkyni gratuluji a prosím ji, aby mi na email horseforevertogether@seznam.cz zaslala svoji adresu, na kterou ji zašlu výhru.

Pro Michelle El platí totéž. Během pár dnů, co mi napíše svoji adresu, odemě obdrží cenu za účast.


Za poslední měsíc...

11. dubna 2012 v 12:01 | Angel-ina* |  Deník
Všechny vás zdravím!
Tímto článkem bych vás chtěla seznámit s tím, co se stalo za poslední měsíc březen. Musím se přiznat, že na blogu jsem moc aktivní nebyla. Škola mi to nedovolovala. Absolvovala jsem zkoušku z práva, z kterého jsem získala z látky za celý jeden rok 2- (jedničku mi pokazily závazky :-( bohužel...). Asi málo komu z vás budou ve škole uzavírat známky do konce dobuna :-/ Nám bohužel ano, takže nás všichni učitelé dusí tou horou učení, domácích úkolů a vším možným. Celý květen máme totiž volnější, jsou praxe, různé projekty, ředitelská volna atd. Ani na počítač se kolikrát nedostanu a když už, je to jen v rámci školy nebo napsání článků pro Krásná.cz, kde mimochodem taky trochu zaostávám. Co se dá ale dělat. Na prvním místě vzdělání, potom zábava.
Právě z těchto důvodů si nedokážu odpovědět, jak bude následující týdny blog fungovat. Rozhodně s ním nechci zkončit, jen tu asi nebudete nacházet tolik nových článků, jako tomu bylo na začátku roku. Chci si více užívat toho reálného světa, né virtuálního. I když je někdy příjemné do něj utéct (do toho virtuálního). Venku sem tam vysvitne sluníčko a tak si chci ty slunečné dny vychutnat se svým milovaným M. po svém boku :-* Když bude čas, nápad a nálada tak sem určitě něco napíšu :) Mějte se krásně!