Květen 2012

Rozhovor pro http://michellas.blog.cz/

30. května 2012 v 19:39 | Angel-ina* |  Vyzpovídali mě
Další rozhovor je tu. Tentokrát ho zpracovala blogerka Izii Brush a její blog naleznete na adrese http://michellas.blog.cz/ .

Paris Baby od Elite models

30. května 2012 v 12:59 | Angel-ina* |  Krása a zdraví
Vždycky jsem si přála jet do Paříže. Proto jsem byla neskutečně šťastná, když jsem měla tu příležitost tuto skvostnou metropoli navštívit. Prohlídky po Paříži byly dokonalé ať už se jednalo o prohlídku v Louvre nebo nezapomenutelný rozhled z Eiffelovy věže.

Atmosféra tam byla neskutečně romantická, až zamilovaná, řekla bych. V parčících se na dekách povalovali zamilované páry, kde si nejspíš vyznávali lásku a trávili tak příjemné slunečné odpoledne. Stejně tak romantická jako Paříž je i tato nová vůně Paris Baby.Hodně se nechala městem zamilovaných inspirovat. Je poznamenaná velmi romantickou ženskou vůní s nečekaným zvratem.

Vůně je velmi jemná a doslova z ní jiskří květinové aroma. Vůně se otevírá svěží směsicí jablka, frézie a kapkou koktejlu belliny, který prý povzbudí a okouzlí vaše smysly. V srdci nalezneme moderní buket zářivých bílých květin - tzv. vonokvětky, jasmínu a pomerančového květu. Tím tak přináší čistou a svěží eleganci. Na závěr by nás mohl uchvátit krémový základ z pižma, vanilky, pačuli a santalového dřeva, které vůni dodá teplé a smyslné tóny. Tuto vůni bych doporučila všem romantičkám a těm, které se cítí romanticky a rozpustile a chtějí tyto pocity skvěle podtrhnout. Vůně Paris Baby je ta pravá pro Tebe!

Nail design - Tattoo nails

28. května 2012 v 16:29 | Angel-ina* |  Nehtové designy
Tato metoda zdobení nehtů pro mě byla trošku netradiční, ale i přesto jsem se ji rozhodla vyzkoušet.

Co tedy budeme potřebovat?
- dětské tetování (sehnala jsem ho v papírnictví mezi samolepkami, ale myslím si, že větší výběr bude v hračkářství)
- bílý lak
- vatový tampon
- nůžky k nastříhání tetování
- průhledný lak na dokončení

Krok č. 1
Nejdříve bychom si měli na jednotlivé kousky nastříhat tetování. Velikostně by měli odpovídat velikosti vašeho nehtu. Na odlakované a čisté nehty si naneseme vyživující lak (kdo jím nehty nelakuje, nevadí). Poté nehty přetřeme bílým lakem, který nám poslouží jako podklad. Aby se nám udělala krásně sněhově bílá, na nehtu uděláme dvě vrstvy. Můžeme vyzkoušet i jiné barvy podle toho, jaké tetování máme.

Krok č. 2
Když nám bílý lak zaschnul, postupně začneme "tetovat". Vezmeme si jeden kousek tetování, odstraníme ochranou fólii, papírek s tetováním přiložíme a nehet a vatovým tamponem namočeným ve vodě několikrát přetřeme papírek, dokud nám dostatečně nenasákne vodou a my jej pak budeme moci odlepit. Stejně postupujeme na každém nehtu. Pokud nám někde tetování na nehtu přebývá, opatrně ho odtrhneme.

Krok č. 3
Aby nám tetování na nehtu hezky drželo, nehty přetřeme průhledným lakem.
Musím říct, že konečný výsledek mě doslova okouzlil. Nehty vypadají vážně skvěle!

Rozhovor pro http://bejsysimpson.blog.cz/

22. května 2012 v 20:19 | Angel-ina* |  Vyzpovídali mě
Není to moc dlouho, co se mi v emailové schránce objevila další nabídka na rozhovor. Tentokrát mě zpovídala blogerka Baruš z blogu http://bejsysimpson.blog.cz/.
Ahoj,jak jsi vůbec začala s blogováním?
Ahoj, s blogováním jsem začala jen ze zvědavosti. Chtěla jsem si vyzkoušet, jaké to je mít vlastní stránky a psát si svoje články no a blog mi to umožňoval.

Jak dlouho bloguješ?
Je to už asi tak 5 let, co jsem si založila svůj první blog, ale naplno jsem se blogování začala věnovat tak před rokem.

Napadlo tě někdy že budeš mít tak slavný blog?
Vůbec ne. Chtěla jsem, aby se moje články četly a líbily se ostatním, ale rozhodně mě nenapadlo že bych jednou mohla psát třeba pro Krásná.cz

Vědí o tvém blogu tvý spolužáci?
Ví o něm spíš jen rodina a přítel. Ze spolužáků snad jen 2 :-)

Kolik je ti let?
V říjnu mi bude 19 :-)

Co studuješ?
Studovala jsem Českou zemědělskou akademii v Humpolci, obor Agropodnikání se zaměřením na chov koní, jezdectví a ekoslužby, ale ze zdravotních důvodů jsem musela změnit školu. Momentálně studuji Soukromou střední školu v Třebíči, obor Veřejnosprávní činnost :-)

Napadlo tě někdy natočit nějaké video př videozpověď nebo si už nějakou natočila?
Určitě mě to napadlo, ale z nedostatku času ohledně školy na točení videí nemám čas.
Co nebo kdo je tvou inspirací?:)
Jakýkoliv článek na mém blogu je z mé hlavy. Snažím se do článků dávat své vlastní myšlenky, názory nebo pohledy, z jakých určité věci vidím já a vše beru s nadhledem ;-)

Vzkázala bys něco ostatním blogerkám?
Určitě bych jim vzkázala, aby své články psali podle sebe, nikde nic nekopírovali nebo nevydávali cizí za své. Každá z nás má svůj styl psaní a právě ten se může kdekomu zalíbit.

Myslíš že jsi se po blogování více zviditelnila? :)
Zatím se mi nestalo, že bych třeba šla po městě a uslyšela ,,Hele, to je ta blogerka".

Díky za rozhovor :)
Není vůbec zač, já děkuji za skvělé otázky :)
Měj se krásně!! Paaa, Angel-ina*

Na co se můžete těšit?

20. května 2012 v 14:41 | Angel-ina*
Všechny zdravím!
Budu se ještě jednou opakovat. Času mám málo a povinností moc. Nechci ale, aby blog zaostával a tak pro vás pomalu ale jistě připravuji články. Na jaké se můžete těšit?

Tumblr_m4blwm65gr1r97281o1_500_large

Už dlouho jsem tu nepsala o vlasech, takže mezi první bude patřit článek o natáčení vlasů. Jak si pomocí kulmy vytvořit nádherné vlny a udělat ze sebe ovečku? To vše si přečtete právě v něm.
Další článek bude zaměřený více na naší osobnost. Budeme se zabývat atraktivitou.
Po dlouhé době se tu objeví i nový návod na nail design.
Řekneme si, jak si správně a kvalitně vyčistit pleť.
Budete si moci přečíst mojí recenzi na další vůni z řady Elite models, tentokrát s názvem Paris Baby

** Tučně označené = již zveřejněno
Snad vás některý z těchto připravovaných článků osloví a budete se na něj těšit. Mějte se krásně a užijte si zbytek víkendu!

Šprtka? Ne, díky!

16. května 2012 v 13:12 | Angel-ina* |  Deník
Všechny vás zdravím!
jak jistě víte, blíží se prázdniny a s nimi i konec školního roku, no a co to pro nás studenty znamená? Jen samé stresování okolo písemek, zkoušení atd. Taky se mě to týká. Kvůli mému přestupu na jinou školu jsem byla zavalena samým učením a nějakou dobu mi to trvalo, než jsem se z té hromady vyhrabala. Jsem ráda, že už jsem na stejné vlně jako mojí noví spolužáci ve třídě a nemusím nic dohánět. A proč sem píšu tento článek a proč právě s tímto názvem?

Tumblr_lv6un1bna31qkf588o1_500_large
V dnešní době máme lidi kolem nás, co se učí a mají dobré známky, za šprty. Musím se přiznat, že i já taková byla. Do školy jsem chodila jen vůli tomu, že jsem musela, byla jsem na intru a byla jsem 100km daleko od domova. Učila jsem se jen na písemky nebo zkoušení a výsledky stály stejně za prd. Nevím, čím to, ale asi stárnu a začínám vše přehodnocovat. Víc myslím na budoucnost, na to, co bude a snažím se si vše nějak pojistit, zajistit, podržet... Zrovna dnes jsem se nechala dobrovolně vyzkoušet z práva a veřejné zprávy. Dopadla jsem nad má očekávání, právo 1 a veřejná správa za 2+. Přála bych vám vidět ty pohledy některých spolužáků ve třídě. Co by jste z nich vyčetli? Asi toto:,,Nojo, ŠPRTKA Aby náhodou nedostala horší známku na vysvědčení"! Upřímně, tyhle ty myšlenky a pohledy druhých mi byly absolutně u p....... Naučila jsem se učit průběžně. Tak se mi lépe vše pamatuje a troufám si říct, že u maturity nebudu mít problém. Jsem ráda za sebe a za tento nový a lepší přístup ke škole. Přece jen je dnes vzdělání to nejdůležitější. Rozhodně nejsem žádná šprtka. Z matiky bych bez pomoci spolužačky nejspíš propadla. Jen chci využít té šance mít nějaké vzdělání. Máme ji každý z nás, jde jen o to, jak s ní naložíme :-). Rozhodně tu nechci nikoho poučovat nebo říkat mu, aby celý den seděl nad učením. To fakt ne. Ať si z něj každý vezme, co chce. Tak se mějte hezky, a zase někdy!

4. série The Vampire Diaries BUDE!

14. května 2012 v 16:37 | Angel-ina* |  The Vampire Diaries
Jak jsem si myslela, že mě ta touha po sledování milostného trojúhelníku Eleny, Stefana a Damona přešla, tak jsem byla na omylu. Od té doby, co jsem do půl třetí do rána ležela s notebookem v posteli a postupně shlédla všechny zbylé díly 3 série, jsem deníkům zase propadla a byla jsem hrozně zvědavá na to, jestli bude pokračování. Narazila jsem na jeden článek, který mě jak jinak než potěšil. Jedná se o článek z http://vampire-diaries.tym.cz/, který jsem si s dovolením vypůjčila. A o co v něm jde? Od Julie Plec se dozvíte, na co se můžete těšit v následující sérii. Rozhodně to stojí za přečtení!


Jo, jsem cíťa!

11. května 2012 v 22:41 | Angel-ina* |  The Vampire Diaries
Vampire-diaries-the-vampire-diaries-26122246-1680-1050_large
Jak můžete vyčíst z názvu. Emoce se mnou cloumají jak kdybych seděla na nějaké divoké horské dráze a řítila se dolů. A proč? Asi po měsíci jsem si udělala čas kouknout se na nové (no, už asi starší, ale pro mě nové) díly ze třetí série upířích deníků. Muž mi odjel do Prahy na jednu akci do SaSaZu a já se tu rozplývám nad tou představou, jaké by to bylo hezké kdyby to mezi Stefanem a Elenou bylo zase takové, jako kdysi. Ano, jsem jedna z těch, která ráda vidí "happy endy". Tak snad se dočkám. Noc je ještě mladá a já mám před sebou asi 4 díly, které mě dělí od čekání na další novou epizodu :-)

Rihanna - Where have you been

11. května 2012 v 19:34 | Angel-ina* |  Music
Asi za posledních 5 dní mi v hlavě pořád dokola zní tahle nová písnička od Rihanny a já ne a ne se té melodie zbavit :-)


Vinyl Max od Rimmel London

11. května 2012 v 18:30 | Angel-ina* |  Líčení
Nedávno mi moje vlastní maminka vytknula, že když jsem byla obdařena takovými plnými a velkými rty tak bych se o ně mohla i lépe starat. Tím "staráním" ale měla na mysli líčení. V mém kosmetickém kufru by jste našli plno různých lesků na rty, ovšem je moc nepoužívám a jen tak mi tam leží. Vystačím si jednou za čas s nějakým balzámem na rty. Přítel lesk taky dvakrát neolizuje, takže asi i z tohoto důvodu se bez něj obejdu. Jediný leskl, který je v mém pokoji na viditelném místě, je právě tento Vinyl Max od Rimmel London. Dostala jsem ho jako dárek, ale nepoužila jsem ho ještě ani jednou. Rozhodla jsem se ho tedy vyzkoušet.
Jakmile jsem lesk otevřela, vykoukl na mě obrovský aplikátor. Musím říct, že z toho jsem byla celkem v šoku, protože jsem se s něčím takovým doposud nesetkala. Odstín, který mám mi vyhovuje. Raději se poohlídnu po světlejším lesku a odstín DAZZLE mi vyhovuje. Můžete ho ale sehnat ještě ve třech dalších odstínech. S aplikátorem se pracuje dobře. Tedy alespoň mě, kvůli mým velkým rtům. Pokryl naprosto každé místo a to jsem ho do lesku namočila jen jednou. Na rtech vypadá hezky. Není tolik výrazný a na slunci dělá hezké odlesky.

Lesk seženete ve všech drogeriích a cena se pohybuje kolem 119,-

Temné vize - Odhalení

9. května 2012 v 12:07 | Angel-ina* |  Angel-ina* čte
Je to už delší dobu co jsem dočetla tuhle tu knížku. Ta mě velice zaujala a už delší dobu plánuji navštívit knihkupectví a pokračování této knihy, které má název Posedlost, si koupit.

Jedná se o příběh studentky střední školy Kaitlin, která má zvláštní schopnost. Kvůli jejím nezvykle zbarveným očím a jejím jasnovideckým schopnostem má v místním městě pověst čarodějky. Lidé se jí bojí a nemá žádné přátele. To vše se však změní po pozvání Kaitlin do jednoho věděckého institutu, kde poznává pohledného Roba, který svými schopnostmi rozdává lidem pouze dobro, ale také se zde objevuje Gabriel, tajemný a nebezpečný Gabriel, se svými telepatickými schopnostmi. Katlin a ostatní studenti, co jsou v institutu, postupně začínají zjišťovat, proč byli do institutu přivedeni a Kaitlin se musí rozhodnout mezi Robem a Gabrielem. Komu dá přednost a koho bude milovat?

Jedno velké shrnutí

4. května 2012 v 10:41 | Angel-ina* |  Deník
Všechny zdravím!
Jak jistě víte, poslední dobou toho času na blog moc nemám a tak když se najde nějaká vlná chvíle, jako je právě teď, napíšu sem. Jsem ve škole, přesněji v hodině němčiny, ale kvůli maturitám nás přesunuli na počítače a tak to tu na blogu chci trošku pročistit a protřídit.
Jak jste tu mohli zjistit, byla jsem na semináři, který byl zaměřený na sociologii a psychologii. Na něm jsme byli sice jen 3 dny, ale mě osobně to bohatě stačilo. Celý víkend jsme potom strávila u svého broučka, kdy jsme chodili na procházky, projížděli se autem nebo na R1 (motorka), byli jsme se podívat na fotbale, zkrátka jsme se flákali a užívali si toho pěkného počasí.

305546_400327509999624_1757731285_n_large

Kdo chodíte na Krásná.cz, mohli jste si všimnout mého článku. Najdete ho TADY. Možná ho mnozí z vás odsoudí proto, že každý ví jak se o své nohy starat nebo že je to ohrané téma, ale jak jsem řekla. Moc času nemám a tak vše dělám v rychlosti. Na chvílí jsem se ale začetla do článku ostatních blogerek, které pro portál píší a nemohla jsem přehlédnout i komentáře pod články. Většinou se jedná o reakce na gramatiku textu apod. Kdo z nás nikdy neudělal v něčem nějakou gramatickou chybu, nebo mu přeskočilo písmenko? Co si budeme povídat. Předpokládala jsem alespoň, že si lidé v redakci naše články alespoň jednou přečtou a možné chyby opraví, než článek zveřejní, ale asi jsem se mýlila.
Předemnou je víkend, který plánuju strávit jak jinak, než s mou láskou. V pondělí máme ředitelské volno, v úterý svátek takže parádička. Jinak se snažím vylepšit si ve škole co se dá, doplnit si co nejvíce známek a zatím se mi daří. Z velké písemky z dějepisu jsem jako jediná ze třídy měla za 1 ( :-D ne nejsem šprtka) a dnes jsem se nechala vyzkoušet z práva a dopadla jsem stejně :-) Takže radost. Teď tu už jen přežít 2 hodiny a pojedu za broučkem. Tak se mějte, uřijte si víken a zas někdy!