Červenec 2012

Plavky Victoria´s Secret za polovinu

20. července 2012 v 7:05 | Angel-ina* |  Móda
Zdravím vás,
také se vám stává, že si koupíte jistý druh oblečení, ať už za plnou cenu nebo spíše z donucení, že ho zrovna potřebujete a za týden se objeví něco úplně jiného, co by se vám hodilo mnohem víc a vaše peněženka by to ani moc nepocítila? Tuto situaci jsem si prožila s plavkami na léto. Jelikož jsem měla jet s přítelem na dovolenou do Chorvatska, obíhala jsem nákupní centra a hledala jsem plavky, které by se mi líbily. Bohužel, všechno bylo až moc přebráno a na věšácích zůstávaly jen nepěkné kousky. Narazila jsem však na jedny plavky, které se mi líbily a tak jsem s nimi po celodenním pátrání po nich vyrazila k pokladně. Teď toho ale lituji, protože za tu cenu, kterou jsem za ně zaplatila, jsem mohla mít o hodně "vyšší level" plavek, které vypadají o hodně lépe. A o čem je řeč?

Jedná se o tyto super plavky od Victoria´s Secret, na které jsem narazila v parádním e-shopu. V něm najdete nejen spoustu věcí právě od této zmiňované značky, ale e-shop nabízí výběr ze značek, jako je Adidas, Guess, Diesel, Tomi Hilfiger, Lonsdale, Pepe Jeans, Playboy, Everlast a spoustu dalších (někdy i méně známých) značek.

Nejvíce mě zaujaly ty bílé plavky. Na tom, že v jednoduchosti je krása, nejspíš něco bude. Velmi moderní je horní díl plavek, který se ve střední části překrucuje a působí skvělým dojmem. A co vy? Zaujaly vás některé kousky?

E-shop naleznete na této stránce - www.usafashion.czOutfit Pink Lady

11. července 2012 v 16:49 | Angel-ina*
Chystáš se na prázdninovou party a nevíš, jaký outfit zvolit? Co vsadit tentokrát na růžovou? na tvé opálené pokožce se bude tahle barvička skvěle vyjímat. POZOR! S růžovou to ale nepřežeň aby tě všichni neměli za Barbie.

PŘESMĚROVÁNO

2. července 2012 v 10:02 | Angel-ina* |  Deník
Zdravím,
mohli jste si všimnout, že poslední dobou blog trošku zaostává. Je to proto, protože jsem poslední dobou hodně aktivní na blogspotu, takže pokud chcete číst mé nové články, určitě se tam podívejte.

www.veronika-angelina-coufalova.blogspot.com