Listopad 2012

Vánoce u Angel-iny

30. listopadu 2012 v 13:20 | Angel-ina*
Zdravím,
mám tu pro vás malého Ježíška formou giveaway. Narazila jsem na tyto skvělé nalepovací oční linky a když jsem si je brala domů, vzala jsem dva balíčky ještě pro vás. A co musíte udělat, aby k vám Ježíšek přišel?


1. Napsat mi kontaktní mail na vás v případě, že by se Ježíšek rozhodl zaletět k vám domů
2. Napiš mi jeden jakýkoliv Vánoční zvyk nebo tradici, který se u vás doma stále drží


Ta pravá vůně pro tebe? Dám ti tip!

5. listopadu 2012 v 14:44 | Angel-ina*
Zdravím,
přináším ti tip na jednu vůni, do které jsem se naprosto zamilovala. Jedná se o druhou vůni od zpěvačky Beyoncé, tentokrát s názvem Midnight Heat. Kdo by čekal, že bude stejně přeslazená, jako ta prní, Heat, tak se rozhodně plete. Přečtěte si moji recenzi na tutu smyslnou vůni na webu Krásné. http://krasna.nova.cz/clanek/angel-ina/bud-svudna-a-sexy-s-novou-vuni-od-beyonce.html


Viděli jste už tuto vůni? Voní vám? Máte jí některá z vás doma? Budu se těšit na vaše komentáře :)
Krásný den! Vaše A.

Micelární voda od Biodermy

1. listopadu 2012 v 11:10 | Angel-ina* |  Krása a zdraví
Zdravím,
jelikož mi došla moje oblíbená pleťová a odličovací voda, rozhodla jsem se podívat se po něčem novém. Velkým lákadlem je pro mě micelární voda od Biodermy a už dlouho uvažuji, že si ji koupím. Vím, že hodně z vás má na blogu články skrz Biodermu a tak vás prosím, zda by jste mi tu nemohli zanechat vaše zkušenosti s touto micelárkou. Vyplatí se za ni dát přes pět set korun? Je na všechny typy pleti? Jste s ní spokojeni?

Musím říct, že zatím jsem na ni četla samé kladné recenze, ale tímto článkem bych se chtěla jen tak nějak ujistit, že koupí této vody rozhodně nešlápnu vedle :)

Jinak dnes vyšel můj článek skrz odličování takže kdo by si chtěl počíst, odkaz je zde: http://krasna.nova.cz/clanek/angel-ina/nebud-lina-a-odlicuj-se.html

Mějte se krásně! Vaše A.