Březen 2013

Únorový Ladybox

21. března 2013 v 16:31 | Angel-ina*
Ahoj krásky,
vím, že přicházím s tímto článkem, jak se říká "s křížkem po funuse", ale nedalo mi to a i já bych se s vámi ráda podělila o mé dojmy z únorového Ladyboxu :)Ladybox jsem už jednou doma měla. Byl to ten startovní balíček, a abych pravdu řekla, moc nadšená jsem z něj nebyla. Zklamal mě obsah krabičky a tak jsem byla smířená s tím, že Ladybox nejspíš nebude pro mě. Když jsem ale obdržela únorový Ladybox, můj názor na něj se začal pomalu měnit.
Únorové provedení Ladyboxu je zatím to nejlepší, jaké jsem viděla. Jako první mě hrozně nadchla krabice, ve které se výrobky ukrývaly. Je v černém provedení a na sobě má lesklé růžové logo. Celkově krabice působí, jako kdyby jste v ní koupily nějakou věc z velmi elegantního a drahého butiku.
Co se týče produktů uvnitř krabičky, mé nadšení přetrvávalo a tak se pojď společně se mnou podívat, co se v Ladyboxu ukrývalo.

Balzám na rty Lavera
Musím říct, že ze značkou Lavera jsem zatím žádnou zkušenost neměla a ani jsem ji nijak nevyhledávala. Byla jsem ale mile překvapena, když jsem narazila na tento balzám na rty, který mi moc hezky voní. Obsahuje jojobový a mandlový olej, bamacké máslo a přírodní vosky. Na rtech trošku lepí, to je asi jediné, co bych mu vytknula.

Krém Sans Soucis
První věc, která se mi na tomto krému líbila je to, že v menším balení se může skvěle nosit v kabelce a může ti být stále nablízku. Jeho vůně je v celku příjemná. Díky svoji lehké konzistenci se do pokožky hezky vstřebá a na pleti je příjemný.


Tekutá rtěnka Fleur de Santé
Z tohoto výrobku v Ladyboxu jsem byla nadšená. Jedná se o lesk na rty, který je ale pojmenován jako tekutá rtěnka. Vlastním odstín AUTUMN ROSE, který patří mezi ty tmavší. Upřímně bych ocenila světlejší provedení lesku/rtěnky, takhle výrobek vezmu nejspíš na nějakou akci nebo ples. Na denní nošení je na mě příliš tmavý, respektive se v něm moc necítím.


Smoklin 10 tabletek plus Smoklin 2 detoxikační čaje
Když jsem Ladybox rozbalovala a uviděla jsem zelenou krabičku, na které se psali věci skrz kouření, ihned jsem věděla, že toto nebude nic pro mě. Po přečtení letáku jsem se ale dozvěděla, že tobolky mohou užívat i lidé, co nekouří a tobolky by je měly ochránit před nepříznivými vlivy pasivního kouření. Po dočtení jsem uvažovala, jestli tablety věnovat tatínkovi, nebo si je nechat. Nejspíš je ale daruji. Sama nekouřím a v zakouřených místnostech se pohybuji víc než minimálně.


Čokoládový tělový balzám Nobilis Tilia
Když jsem si četla dopis z Ladyboxu, ve kterém byly veškeré výrobky popsány, udivilo mě, že se tento balzám dá popřípadě i sníst nebo použít jako lubrikant. Vhodný je ale i na masáže. Vůně čokolády je skutečně nepopsatelná a kolikrát jsem měla tendence ho skutečně okusit. Ale nakonec mě to přešlo. I když na první pohled balzám vypadá hodně tuze, a to taky je, při kontaktu s pokožkou taje a stává se roztíratelnějším.

Micerální voda na oči a tvář od Lirene
O této micerální vodě jsem zatím neslyšela. Když už jsem uslyšela nebo četla slovo "micerální", ihned se mi vybavila značka Bioderma. Tato voda je skutečně skvělá. Hravě mi odlíčí make-up, nijak mě nepálí ani neštípe. Co rozhodně uvítáte je to, že v ladyboxu můžete najít plné balení této micelární vody.


Hedvábí na vlasy Biosilk
Měla jsem možnost vyzkoušet hedvábí na vlasy od Chi. Proto jsem byla zvědavá, jestli bude Biosilk lepší. Pokud se jedná o parfemaci, tak Biosilk Chi překonal na celé čáře. Vlasy po něm jsou skutečně krásně jemné, hebké a lesklé. Uvažuji o koupi plného balení.


Vzorečky
Ani tentokrát nebyl Ladybox ošizen o vzorečky. Ty v krabičce krásy byly hned tři, a to vzorečky na denní omlazující krém Lavera. U tohoto krému se mi líbí, že po něm nemáte mastný obličej a pleť je moc hezky hydratovaná. A jako vždy se můžete začíst do spousty letáčků, které se ukrývají na dně Ladyboxu.Celkově bych tento únorový Ladybox zhodnotila jako hodně povedený. Velké plus si u mě získala už jen samotná krabice, která je hezky pevná a má parádní design. Pokud jde o výrobky, se všemi jsem byla spokojená. Jediné co bych vytkla, jsou tabletky Smoklin. V beauty boxech bych očekávala především kosmetiku.

Také máte únorový Ladybox? Jste s ním spokojené?